Wpis z mikrobloga

@Thachi: Stary, ja jedynego czego w życiu pragnę to III wojna światowa, dobija mnie fakt że przez reszta mojego życia to bezcelowa praca napędzająca koła cywilizacji, o którą nie daję #!$%@? xD łudzę się nadzieją że kiedyś coś się #!$%@? i będę mógł wyładować z siebie agresję i wściekłość, siłka zaczyna mi już nie wystarczać...
@Thachi: A to żaden problemix xD, ja na internecie mam srogo #!$%@?, nie warto się zbyt podniecać co tu ludzie piszą, ba nawet nie warto się podniecać tym co sam wypisujesz, ale koniec końców internet to w dużej mierze narzędzie do wyładowywania ludzkich frustracji xD więc baw się dobrze, wyładuj się, nawrzucaj jakiemuś anonimowi od murzynów, zbesztaj p0lka, strzel jadem na Chadów, tutaj chociaż nie ma większych konsekwencji xD gorzej jak
@AstralWanderer: Też bardzo lubię naturę, ale to dlatego, że dostrzegam jak świat wokół mnie jest nie do opanowania oraz po prostu jest irytujacy i męczący, ale nadal, ten świat to wlaśnie ludzie, a natura jest odpoczynkiem od świata
@Thachi: Na przestrzeni wieków ludzie dostrzegali tą prawdę i tworzyli swoje religie poprzez personifikacje sił natury w postaci bóstw... więc nie dziwi mnie twoje stwierdzenie xD Jak już wspomniałem nie jestem do końca normalny, trochę eksperymentowałem z magicznymi grzybkami, medytuję, interesuję się astrologią wedyjską xD więc jak chcesz to możesz olać mój punkt widzenia, bo raczej nie ma on za wiele wspólnego z postrzeganiem normalnego człowieka :3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thachi: często śnią mi się takie akty agresji gdzie łapie jakiś najbliższy przedmiot i robię #!$%@? w pracy,szkole, na spacerze, w sklepie itp
A czasem to aż ręce świerzbią no ale jestem #!$%@? i nic z tym nie zrobię