Wpis z mikrobloga

  • 71
Wysłałam na Spotted #lodz, ale wstawię też tu:

Nie pozdrawiam ludzi, którzy dziś w nocy na ul. Zgierskiej obok Biedronki, z premedytacją zaciągnęli naszego przyjaciela w jakiś zaułek, uderzyli go butelką w twarz, ukruszyli zęby i okradli. Nie czujcie się bezkarni, bo jakoś Was znajdziemy i sprawiedliwości stanie się zadość.

A jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia albo widział dwóch młodych mężczyzn, którzy około 1/2 w nocy kręcili się w wyżej podanych okolicach, proszę o kontakt.

PS Dziękujemy z całego serca osobie, która wezwała karetkę.

#lodz #l-------a #kryminalne #kradziez
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@tomosano okej, niestety nie mamy teraz jak z kumplem się dogadać, bo był w szpitalu, a teraz miał niedawno przesłuchanie. No i nie ma kontaktu, bo z------i telefon.
  • Odpowiedz
@Maudee: Kręcenie się w tej okolicy samemu o tej porze to jednak baardzo słaby pomysł. Anyway, życzę znalezienia typów, nic mnie tak nie w-----a jak takie oprychy i wszelkiej maści Sebixy
  • Odpowiedz
@Maudee: to zmienia postać rzeczy. O tej porze dla "obcych" jest średnio ciekawie. Podejżewałem, że o tą biedrę przy rynku chodzi. Popytam sąsiadów, ale muszę wiedzieć mniej więcej o kogo pytać :P Na przyszłość: Stare miasto jest spoko, ale okolice rynku i placu kościelnego to patola. Parę metrów dalej już całkiem spokojnie, chociaż sąsiad dziś po pijaku pomylił drzwi z moimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Unikać
  • Odpowiedz