Wpis z mikrobloga

@susuke15: Gratulujemy ukończenia Runmageddonu, mimo choroby! Mamy nadzieję, że podoba się prezent od nas, a nasze czilriderki zagrzały Cię po boju równie mocno, jak zagrzewają drużynę Vikingów, która dopiero startuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. List powitalny się podobał?

#mobilevikings #vikingmobile #vikings #runmageddon #bieganie #prepaid i trochę #pokazmorde
Pobierz
źródło: comment_rO5RYkC2AC0G3IhGI7Zq9Nh1sZHYCHlB.jpg
  • 9
@MobileVikingsPL jestem już w domu. Czirliderki dodawały energii, jak skakiwalem do lodowatej wody w sercu czułem to pozytywne wsparcie ! Ja chciałem tylko kubek i list a dostałem pełen pakiet :o . Jesteście najlepsi ! List mega się podobał, powieszę sobie go :) . Mam nadzieję że schody i bagna nie stanowiły problemu ?:) Generalnie super było się spotkać i porozmawiać , jesteście mega sympatyczna młoda ekipa. Wiecie czego młodzież chce. Proszę
@susuke15: Dobra robota! Nasi wszyscy uczestnicy również ukończyli bieg! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziewczyny przekazały życzenia i mówią, że fajnie było Cię poznać. Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia, to będziemy mieli okazję stuknąc się kuflem i poznać się wszyscy lepiej.