Wpis z mikrobloga

Jaki jest problem z tagiem #konserwatywka?
Jedni lubią dziewczyny z jakimiś zasadami, ze spokojnym usposobieniem, chcące założyć rodzinę.
Inni wolą laski bez kręgosłupa moralnego, z przebiegiem w waginie jak passat ściągnięty z niemiec, liczy się tylko chwila i najważniejsze to dobra zabawa

Niech każdy sobie wybiera co mu pasuje. Oczywiście tak się nie da, bo trzeba sobie toczyć swoje wojenki w necie.
  • 12
Jedni lubią dziewczyny z jakimiś zasadami, ze spokojnym usposobieniem, chcące założyć rodzinę.

Inni wolą laski bez kręgosłupa moralnego, z przebiegiem w waginie jak passat ściągnięty z niemiec, liczy się tylko chwila i najważniejsze to dobra zabawa

@WypadlemZKajaka: jeśli myślisz, że tylko taki jest wybór, to chyba z tego kajaka wypadłeś na głowę.
@WypadlemZKajaka: oczywiście

Ale nie znaczy to ze nie ma dziewczyn ze „środka” takiej stawki
Wg. Latarnika wyborczego jestem lewakiem (XDDD) mimo wszystko nie zgadzam się ze wszystkimi lewackimi postulatami a prawakiem/konserwatysta tez nie jestem.
I to ze bliżej mi do lewej niż do prawej nie jest równoznaczne z tym ze puszczam się na lewo i prawo (i jakby był trzeci kierunek to tam tez).

Zaskoczę cię - generalizowanie jest krzywdzące.