Wpis z mikrobloga

  • 180
@gwiezdny_wodnik Najbardziej mnie śmieszą te próby dyskretydacji tagu przez wrzucanie jakichś nazistek xD

Panny neuropków, o ile ci je mają, posiadają pewnie ładne przebiegi i lewaki próbują sobie wmówić że to ok, inaczej się nie da, w końcu XXI wiek itd.
  • Odpowiedz
@4lord: dokadnie, lewactwo wrzuca jakieś laski z zgrupowań nazioli, albo z tvnowskich gówien typu "szkoła". Wiadomo co robią całe dnie. Walą do nazistów i oglądają programy dla podludzi
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Dokładnie, bo są tylko dwie opcje. Lewackie tęczowe bi-straszydło albo miła, spokojna, konserwatywna dziewica xD

Otóż nie, większość facetów nie chciała by czekać z seksem do ślubu. Ani mieć 6 dzieci.
  • Odpowiedz
@cinematics: No to mam nadzieję że to też był twój pierwszy raz. Oczekiwanie "nie puszczania się" gdy samemu kilka razy cumowało się u-boota było by dość śmieszne.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Ten kto to wymyślił jest geniuszem. A lewactwo tylko pokazuje jak są upośledzeni umysłowo i nie dają sobie z tym rady. No coś pięknego ()
  • Odpowiedz
Dobra panowie, ale jest jedna rzecz o której trzeba powiedzieć głośno: dla większości z was to nie jest wybór pomiędzy lewaczka z 51 płciami a dziewczyna z zasadami tylko wybór między prawą ręką a wałem z kołdry.
  • Odpowiedz