Wpis z mikrobloga

ale mnie bawi ten płacz nastolatek, że Konfederacja weszła do sejmu i zaraz narodowcy zaczną zabijać lgbt na ulicach xDDD

swoją drogą dużo się pozmieniało, korwin, narodowcy znienawidzeni wśród młodzieży, jeszcze 10 lat temu to by brzmiało jak science-fiction
#konfederacja #bekazlewactwa #heheszki #polityka #humoobrazkowy #alternatywki #wybory
rafxyz44 - ale mnie bawi ten płacz nastolatek, że Konfederacja weszła do sejmu i zara...

źródło: comment_5ZgvxcC54WSwnT4ezL5VN874oLuHZ6yJ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxwol: Twoja mama i dziewczyna tak same z siebie? Wedle Korwina "Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. (...) [Plemniki] wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bover: Moja mama dużo czasu spędza w necie. Czyta artykuły różne. Robiła też sobie latarnika. Była wyborcą PO i się bardzo rozczarowała, ale na PiS nie chciała głosować i tak jakoś krok po kroku w końcu na niego zagłosowała.
Dziewczyna podobnie. Głosowała na PO, rozczarowała się i obejrzała ze mną debatę - jeszcze tą majową z Bosakiem. Wtedy byłem bliżej Fair Play - wieć nie przekonywałem ją do Konfy, ale
  • Odpowiedz
@maxwol: ehh, jakby tylko Fair Play wypaliło, to byłoby pięknie, a tak znów liberalizm gospodarczy został zabetonowany przez ultrakonserwatywne grono :(
  • Odpowiedz
@Corranh: YouTube nie jest z------y prawicowymi treściami, ich udział w ogólnej liczbie wyświetleń treści na YT jest marginalny (zresztą gdyby te prawicowe kanały miały jakikolwiek wpływ na rzeczywistość to już dawno zniknęłyby z YT); katolicki kanał o którym piszesz ma 2243 patronów - to mniej niż 1/10 promila całej populacji Polski; „Konfederacja wchodzi do Sejmu prowadząc kampanię głównie w internecie” - w wyborach do europarlamentu konfederacja wydała na kampanię ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-nowakowski: Jak na razie właściciele tych platform tolerują treści i które się tak boisz, nawet jeśli podgryzają trochę prawą stronę. Nikt jakoś nie przełącza wyłącznika.
Nikt też nie zabrania tym tresciom tworzyć swoich portali i publikować co im się podoba. Jeśli ktoś chce to oglądać to może.

Przez większość historii ludzkości społeczeństwo było trzymane całkowicie za mordę jeśli chodzi o światopogląd, przez ostatnie 100 lat mieliśmy media które były koncesjonowane,
  • Odpowiedz