Wpis z mikrobloga

@klokupk: Ale wiesz, że nie ma czegoś takiego? Będziesz musiał odebrać pakiet sam i komuś oddać już odebrane rzeczy.

Edycja:
Swoją drogą polecam bo na weekend ma być świetna pogoda. Sam biegnę Finał w niedzielę.
w sumie to w głębi duszy mam nadzieję że jak zszyją to się okaże że mogę wszystko robić i pobiegne :D


@klokupk: Możesz powiedzieć lekarzowi co chcesz zrobić w weekend. Może założy mocniejsze szwy albo powie, że nie ma szans. Albo możesz ze względu na syf pobiec w naprawdę szczelnych rękawiczkach i monitorować stan na biegu czy szwy nie puszczają.
@echelon_ właśnie w kwestii zabrudzeń to sam bym założył dwie rękawiczki, skleił taśma na nadgarstku i na to rękawiczka na siłownię czy coś.
Bardziej się martwię o podciąganie itp
Bardziej się martwię o podciąganie itp


@klokupk: A gdyby tak usztywnić palec wskazujący żeby był cały czas prosty? W teorii mógłbyś łapać drążki resztą palców a Flying Monkey i tak pewnie będzie tylko dla elity.
Dajcie spokój, nie ma opcji, żeby szwy nie puściły jeśli dobrze pociśniesz :) Co więcej, to nawet opatrunki typu sztuczna skóra się w wodzie odklejają przy dynamicznych aktywnościach. Być może dałoby się unieruchomić opatrunek tejpem takim jak używają np. crossfiterzy którzy stracili trochę skóry na dłoniach od drążków, a chcą dalej ćwiczyć. No i na to rękawiczki.

Ewentualnie po prostu leć rekreacyjnie i oszczędzaj rękę :)
źródło: comment_mFQURXXTFixfnZjbhQ9jz3nCtDd0cDuA.jpg
@susuke15
@frrua
@echelon_
Miałem isc, najwyżej bym zrezygnował w trakcie. Ale rano się okazało, że włamali nam się do restauracji i od rana siedzieliśmy z policją itp. przez co nie mogliśmy iść na bieg. Łącznie 5 osób :( (bo żona nie idzie jak ja nie idę, druga nie idzie jak inna nie idzie itp)
Napisałem na Messenger do nich to po wysłaniu zaświadczenia od lekarza zwrócą mi kasę