Wpis z mikrobloga

Czyli dlaczego Zielona Latarnia oferuje przebadane i certyfikowane produkty ze Szwajcarii lub Włoch.
Co myślicie o tym trendzie polskich producentów? Póki co na rynku wolna Ameryka, maczanki, na allegro widzę nawet "susz" który ma niby stężenie 47% CBD.
https://www.spidersweb.pl/2019/10/jak-wybrac-olej-cbd.html

"Problem niestety polega na tym, że substancja ta sprzedawana jest albo w produktach zaliczanych do artykułów żywnościowych albo jako suplementy diety. Obie te kategorie nie podlegają przepisom kontroli zawartości substancji czynnych, co sprawia oczywiście, że niektóre produkty reklamowane, jako zawierające CBD, nie są zbyt wiele warte, ponieważ nie zawierają go zbyt wiele."

#cbd #lebork #konopie #wykopjointclub
  • 5
@Bruno76 bardziej jestem ciekaw opinii ludzi na wykopie + mała dawka wiedzy zawsze może się przydać.
Ja osobiście dbam o jakość produktów, na temat działania cbd możesz mieć swoje zdanie - WHO się już do tego odniosło.
Bardziej irytuje mnie np. wciskanie olejku jako prozdrowotnego, który może być produkowany z konopi rosnących na zanieczyszczonej głebie - przez co sam olejek też może zawierać np. metale ciężkie.