Wpis z mikrobloga

jak Cię kiedyś taki szczypior położy to przestaniesz cwaniakować


@feber: chyba jak wjedzie w niego rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: ale trzeba być #!$%@? żeby tym jeździć i wąchać smród starych grażyn, nie masz prawka = jesteś debilem w czasach powszechnej motoryzacji, chcesz być eko jedź rowerem, nie stać Cię na uber/taxi/cokolwiek to idź i zarób więcej niż marne grosze albo nie narzekaj. Jeśli już jesteś zmuszony jeździć z kilkudziesięcioma losowymi ofiarami życiowymi jak Ty to nie miej pretensji że Ci coś nie pasuje bo twoja nieudolność Cię tam
  • Odpowiedz
@Wikool: jak dobrze, że mieszkam na wsi i mnie ten problem nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie chcę podjadę rowerem, jak za daleko to wsiadam w auto, bo autobusów i tak nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wikool: Kiedyś jechałem z rozwalonym rowerem, w dodatku padało, i jakiś szczaw Ukrainiec (kierowca) wygonił mnie z autobusu (,)
  • Odpowiedz
Rozmawiałem kiedyś z kierowcą MPK o przewożeniu rowerów i powiedział, że goneralnie jak wóz pusty to pozwala ale wystarczy że ktoś stoi a nie siedzi w autobusie to nie wpuszcza/wyprasza bo przy nagłym hamowaniu rower jest w luj niebezpiecznym obiektem. Pozatym taki Solaris nie ma homologacji na przewóz pojazdów i w razie jakiegoś pecha i czepualskich urzędników, kierowca miałby kłopoty.
  • Odpowiedz
@Polczlowiekpolzakolak od kierownika zajezdni jest moje info, plus od dwóch kierowców którzy zebrali #!$%@? za to że nie chcieli rowerka zabrać i rowerzysta się poskarżył

@lukaszzz kierownik zajezdni jest wyżej niż regulamin, zresztą jeszcze w regulaminie nic o zakazie przewozu rowerów nie widziałem, podrzuć fragment jak masz
  • Odpowiedz