Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z psem na spacerze. Wytlumaczcie mi logikę zatrzymywania się na widok osoby zbliżającej się z innym psem. #niebieskiepaski z psem po prostu przechodzą obok żeby skrócić ewentualne niemiłe spotkanie między pieskami, a wy stoicie i czekacie na zbawienie. No nie skumam o co w tym chodzi xD
  • 52
  • Odpowiedz
@Pacmandierro: o to żeby kogoś poznać, #!$%@? jak nie chcesz gadać z loszkami na ulicy to trzymaj w domu kota. A psiarze chcą pogadać, zapoznać się, może jakieś
r u c h a n i e może pieski się pobawią ...
  • Odpowiedz
  • 4
@Paula_pi: te różowe wydają się być po prostu spanikowane tym, że pieski będą na siebie szczekać. Mam na tyle ogaru, że wiem że jak ktoś się na mnie patrzy i uśmiecha, to znaczy że chce zagadać, a jak patrzy sie na swojego psa to znaczy że chce go przypilnować, żeby nie było maniany. Tylko po co tak stać zamiast ruszyć dupsko¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pacmandierro: U mnie to zależy z którym psem jestem na spacerze, bo jak jeden jest bardziej agresywny i do tego się przewraca to czekam aż osoba ze swoim psem pójdzie sb dalej żeby nie było niemiłej sytuacji
  • Odpowiedz
@Kaczka-dziwaczka: @Pacmandierro: dokładnie, ja się zatrzymuje bo mój pies się szarpie i jak stanę i go ściagnę to większość rozumie, że to znaczy, że nie chcę kontaktu :) większość bo już też trafiłam na debili- ja odciągam swojego psa a tamten ze swoim do mnie leci :/
  • Odpowiedz