Wpis z mikrobloga

@SpaceMonkey: chyba jednak nie do końca...
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/maroko-zabojstwo-turystek-ze-skandynawii-przyznali-sie-trzej-mezczyzni,940862.html

O ile kraj może być przyjazny dla turystów, tak równocześnie łatwiej islamistom w takim kraju się ukryć.
Nie oszukujmy się, żaden z krajów muzułmańskich czy Indie, nie jest krajem bezpiecznym do podróżowania dla samotnych kobiet.
Jak widać na tym przykładzie dla 2 samotnych również.
@dr_Acula: Wiedzkalem że ktoś rzuci tym przykładem i pewnie w 2731 również będzie podawany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt jest taki że między Maroko a Pakistanem jest gigantyczna przepaść. Nie twierdzę że tej pierwszy kraj jest w 100% bezpieczny. Po prostu mogę zrozumieć wyjazd do w miarę cywilizowanego kraju niż do jednego z większych ciemnogrodów jakim jest Pakistan. Dlatego twój wpis jest bezsensu bo odpowiadasz na tezę
@SpaceMonkey: nie napisałem, że wyjazd do Maroka jest niebezpieczny. Napisałem w kontekście tego, że w takim kraju samotnie podróżujące kobiety, są bardziej narażone na większe niebezpieczeństwo niż w krajach nieislamskich.

Podany przez Ciebie przykład natomiast jest bezsensu, bo napaści na pary mogą zdarzyć się zawsze i wszędzie. Podobnie jak na samotne kobiety.

Natomiast pewne jest to, że są miejsca, gdzie taki napad/gwałt/morderstwo mają większe prawdopodobieństwo wystąpienia.

I tak jest w przypadku
@dr_Acula: Mój przykład był bezsensu bo taki był mój cel. Budowanie tezy pod jeden konkretny głośny przypadek i to na dodatek stary. Wszyscy na wykopie wydzieli ten news z Maroko. Mogłeś wrzuci jakiś nowszy.


Rzucasz oczywistymi frazesami (oraz ogólnikami) nie wiadomo po co. Twój pierwszy wpis nijak był odpowiedzą na mój komentarz, więc nie musiałeś mnie wołać choć ja nie musiałem odpowiadać.

A teraz użyję karty pułapki bo jak wiadomo każdy