Wpis z mikrobloga

@KrowaMleczna: Piekło jest na Ziemi jak za bardzo nabroisz, a konsekwencje ponosisz Ty albo Twoja najbliższa rodzina. Taka karma która powtarza się we wszystkich religiach i filozofiach.
  • Odpowiedz
  • 8
@Walenciakowa nie większość a zachowanie popędu seksualnego zgodneo z naturalnym przeznaczeniem swoich zewnętrznych cech płciowych. Nikt mi nie wmówi, że mam ewolucyjnie freda stricte pod tyłek a dzieci ma rodzić surogatka, stawiając to jako normalność. To ślepy zauł ewolucji. Oczywiście daleki jestem żeby kogoś poniżać czy krytykować z uwagi na orientację ale - bitch please - proszę nie wpierać komuś nowych teorii na siłę.
  • Odpowiedz
@Oseghe Śledztwo prowadzi się etapami. Jeśli jeden trop się potwierdzi idzie się dalej. Szukaliśmy Jezusa- zapewne istniał. To się potwierdza. Czy był Boski? Nie mamy dowodów, ale jeśli potwierdziło się to, że istniał nie możemy już wykluczać z założenia innych przesłanek.
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Ale nadal jest homoseksualizm nie jest normalny.


Tak samo jak leworęczność, czy dzieci uzdolnione matematycznie i plastycznie. I co w związku z tym?
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Skoro "nic", to w jakim celu to przytoczyłeś? #!$%@?ąc już od tego, że homoseksualizm jest jak najbardziej normalny i naturalny, ponieważ jest powszechnie występującą mutacją genu odpowiedzialnego za płodność.
  • Odpowiedz