Wpis z mikrobloga

Pisałem już kilka razy - będziemy powoli wracać do czasów, że dzieci trzeba będzie uczyć w domu, w tajemnicy, materiałami z drugiego obiegu, bo w szkole nie dowiedzą się prawdy.

Niedawno ktoś wklejał zdjęcia podręcznika szkolnego, który straszył homopropagandą, niszczeniem chrześcijańskiej cywilizacji itd. Ktoś inny podręcznika wymieniającego argumenty przeciw teorii ewolucji. Dojdzie do tego jeszcze zakaz edukacji seksualnej i będzie komplet.

Społeczeństwo da sobie radę, już przez to przechodziliśmy. Będą bezdebitowe książki, będą podawane w różny sposób informacje. Raz od czasu ktoś będzie miał sprawę w sądzie.

Grupa rekonstrukcyjna PRL działa na pełnych obrotach.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #lgbt #neuropa #4konserwy
  • 7
@jamtojest: nie chcę nic mówić, ale moje pokolenie (dzisiejszy 30latkowi) dowiadywało się w ten sposób o Żołnirzach Wyklętych, a jak się poruszyło ten temat to nauczyciele wyzywali od faszystów i wzywali rodziców. xD Teraz rządzą prawaki które indoktrynują prawicowo, potem historia zatoczy koło i za kolejne 10-15 lat będzie tęczowa agitacja i znowu patriotyzm=faszyzm. I tak w kółko, perpetum mobile tego chlewu obsranego gównem.
nie chcę nic mówić, ale moje pokolenie (dzisiejszy 30latkowi) dowiadywało się w ten sposób o Żołnirzach Wyklętych, a jak się poruszyło ten temat to nauczyciele wyzywali od faszystów i wzywali rodziców. xD


@perasperaadopelastra: xD chyba kpisz z tym drugim. Fakt nie było w szkole bo temat nie był zbadany na tyle by być w podręcznikach, ale z tym faszyzmem to przesadziłeś w opór. Przecież pozwalano w szkole uczyć się o Hitlerze