Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Soojin21: jestem ciekaw ile bedzie ludzi. Można by robić codziennie w innym mieście, by protestujący mogli standardowo przejeżdżać pomiedzy miastami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Soojin21: Chodzą słuchy, że przemawiać ma ksiądz Tymek, syn Beaty Szydło, który podobno zrobił dzieciaka 16-latce. Ma przedstawić swoją historię jako przykład braku edukacji seksualnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: czytałaś projekt tej ustawy? Bo ja zadałem sobie ten trud i choć projekt jest źle napisany, to nazywanie tego ustawą o zakazie edukacji seksualnej to spore nadużycie.
  • Odpowiedz
@PDCCH: Przypomnisz w czym były skuteczne? Z tego co pamiętam był sobie projekt obywatelski, którego PiS nie chciał (i nawet otwarcie o tym mówili), ale skierował do komisji, własnie dlatego, że był obywatelski. Po prostu obiecali, że będą pracowali nad każdym projektem obywatelskim. Dlatego przeszedł pierwsze czytanie a potem go odrzucili. Na strajki nikt tam w PiS-ie nie patrzył. Osobiście nie mam nic do tych strajków, ale mówienie, że one
  • Odpowiedz
@Soojin21: i potem w sądzie wyroki będą zapadały na podstawie brzmienia ustawy czy na podstawie wypowiedzi jej autorów? BTW poproszę o przytoczenie tej wypowiedzi, może to zmieni mojej postrzeganie całej sprawy.
  • Odpowiedz
@Soojin21: bardzo dobrze że edukacja sexualna będzie karana więzieniem. Jeszcze karane powinno być pijaństwo i pochwalenie pijaństwa oraz pochwalenie bogactwa. Bardzo dobrze że pis walczy z patologią
  • Odpowiedz
@bajdo: nie? I nie znasz moich umiejętności intelektualnych tłumoku. Za to takie płytkie wartości jak pijaństwo, materializm i edukacja sexualna/pochwalenie współżycia przez nieletnich jest degeneracją i nie ma nic wspólnego z nauką. Ma za to wiele wspólnego z regresem i debilizmem bo te wartości szkodzą zdrowiu. A nauka i kościół wzmacnia zdrowie
  • Odpowiedz
@bajdo: bo ogólnie, katolicy nigdy nie mają problemów psychicznych bo wierzą w Boga, a Bóg daje im łaskę energię i siłę i dlatego nie chorują. A jak chorują to znaczy że nie są katolikami albo za mało się modlą i za mało wierzą, bo modlitwa zawsze pomaga i ma wielką moc, pomaga ludziom wyzdrowieć, znaleść różne rzeczy, moze nawet nawrócić niewierzącego
  • Odpowiedz