Wpis z mikrobloga

@masej: no to w tym rzecz - przecież takich perkusistów jest sporo. Rozumiem płacze w stylu "nie mogę znaleźć kogoś, kto napieprza blasty tak szybko jakbym chciał", bo faktycznie z ekstremalnymi n-----------i jest dużo gorzej, ale znalezienie kogoś do Smells like teen spirit nie powinno być trudne. :P
  • Odpowiedz
@masej: nie. nic z tego.

@rss: narazie zwykła perkusja, ale jak zacznie n-------c to też sie nie obrazimy ;)

@masej: w szkole to ogólnie masakra :) tak zwane wszystkiego po trochu :) ale bardziej coś w stylu three days grace, slipknot, escape the fate, get scared, paramore, muse, green day itp. (pewnie zapomniałam o najważniejszym ale co tam)
  • Odpowiedz
@rss: Głogów, 70000 typa, co 3(na oko :D) gra na gitarze/basie/klawiszach ale nikt na garach, osobiscie(lub z widzenia) znam max . 7 z rocznika 93-97 i wszyscy albo mają zespoły albo klasyczne "nie chce mi sie"
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: mają zespoły? Z rocznika 93-97 i są tak zajęci graniem koncertów, że nie mają czasu na drugi zespół? Kurde, szacun. Toż to najlepsi muzycy polskiej sceny metalowej często grają w dwóch, trzech (jak nie ośmiu, dziewięciu) zespołach na raz i mają czas pomimo ciągłych tras, a tutaj kilku knypków już jest zawalonych robotą i nie ma czasu na drugi band? :P
  • Odpowiedz
@rss: mnie nie pytaj, moze dochodzi do tego szkoła i inne pierdy typu utrzymanie rodziny, albo po prostu nie mają ochoty na współprace ze wzgledu na skład/muzyke jaką chcemy grac.. nie ważne po prostu nikt nie ma chęci grac z nami :D może to wina mojego ryja...

@kkb1: to też prawda.
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: utrzymanie rodziny? W wieku 15-19 lat? Nie przesadzasz? Pewnie po prostu odpowiada im to, że ich zespół gra próbę 2 razy w miesiącu w sypialni rodziców, dla nich to jest spełnieniem. Trzymaj się od takich z daleka, bo będą hamować wszelki postęp.
  • Odpowiedz
@rss: to była ironia kolego ;) wiem, oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe, nie zmienia to faktu ze perkusistów jest deficyt.

@masej: o który fragment mojego gadania pierdół dokładnie Ci chodzi? :> dwie (a nawet 3- chociaż to takie sezonowe) gitary, bas, klawisze. każdy sprzet ma swój. perka moja? aktualnie elektryczna( minus mieszkania w bloku). wzmaka mam vox'a 15. jak narazie mi starcza ;)
  • Odpowiedz
@rss: i przerabiaj potem wszystkie kawałki pod siebie, i tłumacz temu złamasowi co i jak(przynajmniej mniej wiecej, własne wersje piosenek byśmy chceli a nie cieliste odwzorowanie)
  • Odpowiedz