Wpis z mikrobloga

@konradk: Z Tobą? - Do niczego się kompletnie nie odniosłeś do tej pory w sposób "merytoryczny" (chyba że masz na myśli "foliarza" w Twoim własnym mniemaniu) - zacząłeś nagle nadużywać tego słowa tylko i wyłącznie dlatego że napisałem Ci o wyciewczkach osobistych. To jest tak zwana manipulacja. Po czymś takim na Twoim miejscu nie przyznawałbym się do tego że jesteś biologiem...(ale to Twój wybór)

Poza tym tak jak wspomniałem -
  • Odpowiedz
Do niczego się kompletnie nie odniosłeś do tej pory w sposób "merytoryczny"


@luxkms78: odpisalem ci, że w szczepionkach nie ma DNA ludzkiego. to jest merytoryczne

..."foliarza" w Twoim własnym mniemaniu) - zacząłeś nagle nadużywać tego słowa
  • Odpowiedz
  • 4
@luxkms78 cooooo tu sieee...? Przecież to musi być troll. O ile z początku wyglądało jakbyś sensownie rozmawiał, tak reakcja na kontrargumenty sugeruje, że Twoje IQ wymaga przypominania, że trzeba oddychac. XD
  • Odpowiedz
  • 1
@luxkms78 wstrzymaj się z byciem dzbanem, albo licz się z konsekwencjami stwierdzania faktów XD
Czekam na pisma.

Twoje wypowiedzi sugerują zaawansowane problemy z logicznym łączeniem faktów. Tak totalnie #!$%@?ąc od tematu rozmowy, odpowiadasz jakbyś w ogóle nie czytał swoich rozmówców. W tym mnie, mimo że odpisałeś mi tylko jedno zdanie. Spoko, to się prawdopodobnie da leczyć.
  • Odpowiedz