Wpis z mikrobloga

#!$%@? bylem dzis w #bytom bo przylecialem na lotnisko #katowice. Ja #!$%@?, jesli ktos powie cos o katowicach slasku czy bytomiu ze spoko miejsca to chyba sie z #!$%@? na lby pozamienial. Nie ma brzydszych miast w Polsce niz Katowice i Bytom. Chyba ze ukrywacie w aglomeracji śląskiej kolejne perełki. Na dodatek w ciagu 2h w centrum zaczepilo mnie 8 (słownie: osmiu) żuli pytajac o fajki i/lub 2 zł. #radom wyprzedza was o lata swietlne. #!$%@?... Charkow na ukrainie z ktorego przylecialem to zajebiste miejsce przy katowicach. Pełen support dla ruchu autonomii śląska. Wezcie i #!$%@? bo wstyd jak #!$%@?, gdy ktos tu przyjedzie. Juz sie zastanawiam jak wywieźć moją ukrainkę tak zeby za duzo nie zobaczyla na slasku. Bo lotnisko to akurat jedyne, co wam sie udalo.
  • 26
@Mu_H: co ci sie nie klei. Przylecialem z charkowa do pyrzowic, wsiadlem w pierwszy autobus na lotnisku, bodajze 85 do bytom dworzec. Poniewaz nigdy tu nie bylem i mialem czas, wiec polazilem po bytomiu. Pozniej ttamwaj 19 do katowic na rynek. Chyba 19.
xd Bytom przy Łodzi to istny Wersal


@zeusAmadeusz: chlopie o czym ty bredzisz. Tych kamienic nie ma juz dawno, teraz na rogu zachodniej i ogrodowej stoją nowoczesne biurowce. Niech mu ktos z #lodz wklei foto przeciwleglego rogu palacu poznanskiego po przebudowie, to chlop przestanie pitolic glupoty. Wejdz sobie na profil #kochamlodz na insta, zmian w lodzi jest setki albo i tysiace, to jedno z najszybciej zmieniajacyych sie miast w Polsce. Wersal
@Walenciakowa: a w Zabrzu byłeś czy tak #!$%@? że Bytom i Katowice są najbrzydsze xd
Sprawdź sobie ulice Buchenwaldczykow na google street view w Zabrzu.
Albo pole po firmie która robiła druty. To nie do pomyślenia żeby w mieście był niezagospodarowany teren takiej wielkości o takim dobrym położeniu komunikacyjnym
@zeusAmadeusz: xD top kek, wiekszosc tych bieda gowno miast na slunzku z tymi waszymi zaszczanymi familiokami to rynsztok przy Łodzi, nawet na tym pic rel widac ze to co w Lodzi do rozbiorki to w bytomiu osrodek mieszkaniowy xD
Po calym kraju jezdze ale takiej biedy mentalnej, materialnej i w ogole nedzy jak na tych perelkach weglowych to nigdzie nie ma, najciemniejsza kamienica na wlokienniczej jest 100x lepsza od tych slazkich