Wpis z mikrobloga

@Beeercik: zainstalowałem sobie poprzedniego NFSa, pograłem chwilę i skasowałem. W to się nie da grać przez to jak prowadzi się samochód. Może Forza mnie rozpieściła bo tam ma znaczenie czy skręcam mocniej czy nie, w NFS ciągle miałem wrażenie że samochód zakręty pokonuje sam wspomagany przez kompa, trzeba tylko wcisnąć ręczny przed zakrętem. Mega #!$%@?, człowiek nie czuje że prowadzi pojazd tylko jedzie kolejką prowadzoną częściowo przez AI.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@thewickerman88:

samochód pokonuje zakręty sam


Bo rzeczywiście coś takiego jest. Nie wiem dokładnie na czym to polega, bo od dwóch ostatnich części odbiłem się podobnie jak Ty po kilkunastu minutach, właśnie ze względu na dramatyczne sterowanie,
ale na przykład na reddicie jest dużo negatywnych postów o asyście sterowania.

Nie wiem, może targetem są 12-letnie dzieci i dla nich takie drewniane sterowanie jest ok? ¯\_(ツ)_/¯
@Beeercik: podejrzewam że chodzi o granie na klawiaturze strzałkami. Wtedy trudniej sterować kołami, wychodzi często coś na zasadzie albo jazda prosto albo mocny skręt przy wciśnięciu klawisza. Pewnie mechanizm ma dzieciakom w takim wypadku ułatwić grę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: przecież można zmienić grup albo drift () z tego co widziałem u Crowned albo KuruHS to wygląda dużo lepiej niż w payback. Na reddicie też zachwyceni. Zobaczymy jak wyjdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thewickerman88: to chyba ośmioletnim dzieciakom. Na klawiaturze można się ścigać o rekordy świata w zręcznościowych wyścigach. Klawiatura ma swoje zalety i potrafi dać przewagę gdy się umiejętnie, odpowiednio szybko stuka w klawisze.