Wpis z mikrobloga

Produkt: Róż do policzków NARS w kolorze Orgasm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ocena: Spoko

Producent nam szczególnie dużo nie objecuje oprócz rzucenia setką epitetów o tym jak to nasza skóra będzie pięknie wyglądać, więc ich nie wypisuje. Kilka lat temu w ogóle nie używałam różu do policzków, bo uważałam, że jest zbędny, jednak po dorwaniu jakiegoś na promce w rossmannie zmieniłam zdanie i polubiłam się z tymi produktami.

Orgazm NARSa jest trochę produktem kultowym o którym ochy i achy słyszy się wszędzie, ale czy słusznie?

Plusy: Róż jest naprawdę piękny. Ma jasno różowy odcień, który w zależności od tego jak pada światło jest na pograniczu delikatnie złoto-brzoskwiniowego. Róż ma w sobie dużo mieniących się drobinek (które wyraźnie widać na skórze) - odbijają one kolor w odcieniach czerwieni i złota - co na skórze wygląda naprawdę świetnie i nie znalazłam jeszcze produktu który dawałby taki efekt. W dni kiedy nie maluję się zbyt mocno używam go też jako różu i rozświetlacza w jednym. Utrzymuje się bez problemu cały dzień. Na plus jest też jego neutralny ton.

Minusy: Ma w sobie wyraźne drobinki, które niektórym mogą przeszkadzać. W zasadzie to wiele jego plusów można uznać za minusy w zależności od preferencji ¯\(ツ)_/¯. Prawda jest taka, że ciężko mi znaleźć konkretne minusy, bo produkt jest naprawdę super. Minusem dla mnie jest to, że nie uważam żeby był to najcudowniejszy róż na świecie - a wielokrotnie jest tak przedstawiany. No i cena - chociaż patrząc na to, jak długo musielibyśmy go używać, żeby go faktycznie całego wykorzystać to nie jest najgorsza.

Podsumowując sama nie wiem czego mogłabym oczekiwać od różu za tyle kasy, chyba po prostu nie jestem na tyle fanką tego typu kosmetyków żeby być nim tak zachwycona. Natomiast jeśli róże to policzków to wasza najwieksza miłość to wtedy polecam w 100%!.

Zamiennik:

1.
oh oh blusher lovely_ - ma bardzo podobne drobinki i tę różowo-brzoskwiniową poświatę, dla mnie jest jednak troche "za" różowy (za ciepły) i zdecydowanie szybciej się ściera.

Cena: 137 zł na stronie asosa: https://www.asos.com/pl/nars/nars-roz-do-policzkow/prd/8592213?currencyid=10069&channelref=product+search&affid=24905&mk=abc&ppcadref=6584604239%7C82498017087%7Cpla-876094021887&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw3JXtBRC8ARIsAEBHg4lbzuJHnBOu9KzVtkSzzUooBeCeXM4inB4rpyb5k4GrEaeVyh8NIv4aAu9WEALw_wcB (chyba z wysyłką i tak wyjdzie taniej niż w sephorze itp.)

#makijaszocenia #rozowepaski #makijaz #pokazkosmetyczke #mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda #nars #roz
Pobierz makijasz - Produkt: Róż do policzków NARS w kolorze Orgasm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ocena: Spoko
...
źródło: comment_KgBYzCDYPDVnBUjpZiyDIZnMJuEYRl3y.jpg
  • 8