Wpis z mikrobloga

@BZL23: Czegoś ciekawego, nie mówią, że musi to być Critical Role czy L.A. By Night ; )

@Staxu: Dzięki, tego nie widziałem! Baniaka właśnie znam i nie podpasował mi za bardzo, a zwłaszcza jakość nagrań.
@TrueGrey: Nie wiem w którym momencie zacząłeś oglądać baniaka ale w późniejszych odcinkach jakość jest już bez zarzutu. (Poza okazjonalnymi błędami w montażu w stylu za głośna muzyka.) Osobiście poza Baniakiem znam tylko wspomnianych To ja go tnę i Podsłuchane ale imo jakoś mało się u nich na tych sesjach dzieje.
@TrueGrey: Nie wiem w sumie, nie jestem audiofilem. Teraz jak przesłuchałem kilka losowych fragmentów to powiedziałbym po prostu, że "barwa" mikrofonu jest trochę inna a nie jest to różnica jakości. A co do obrazu to dla mnie jest to kwestia kompletnie pozbawienia znaczenia bo sesji słucham zawsze w tle. No ale jak uważasz, nie będę cię przecież zmuszał do oglądania baniaka, aczkolwiek polecam bo gość ma mega pomysły a same sesje
@MikiBomba: Słychać dużo bardziej szumy, głosy nie są takie żywe itd. ale to pewnie kwestia wyczulenia, sam też cenię profesjonalizm i gość, który od dłuższego czasu na tym w jakiś sposób zarabia mógłby jednak się trochę wysilić.

Ja zazwyczaj też słucham w tle, choć mimo tego czasem lubię sobie popatrzeć jak ludzie "grają ruchem", najlepiej to widać w L.A. By Night. Jak będę szukał czegoś nowego, to postaram się Baniakowi dać