Wpis z mikrobloga

@FabianBlendzior: znowu to samo, Korwin od zawsze mówi tfu homosie, do tego Braun, i Narodowcy, przecież to są Konserwy światopoglądowe a nie żadni liberałowie, Liberałem to jest Korwin w Gospodarce a ten to od zawsze był konserwą.

1. bądź gejem lekiem na całe zło lol xD
2. uprość temat do jednego hasła żeby był pod twoje dyktando (ciul ze każdy na wykopie wie co i jak bo Korwin tu od 100
@Pardelize: Elo - były Korwinowiec here.
I tak, i nie. Masz racje i nie. Korwin przez romans z narodowcami zradykalizował swoje poglądy na temat. Pamietam jak jeszcze gdzieś w 2011, gdzie bratał się z nami - libertarianami pokrętnie, ale coś tam bronił praw. Tylko tłumaczył to jakoś tak, ze w sumie np. małżeństw nie wprowadzi jako konserwa, ale zlikwiduje niekorzystne podatki i ustawy tak, ze zwykła umowa cywilna będzie to samo
@Pardelize: XD mam żółty pas w rozumieniu Korwina. On zawsze mówił
"tfu geje" i "homosie". Nigdy nie robił "tfu homosie" a w uniwersum JKM, to bardzo ważna różnica.
Mam nadzieję, że będzie w końcu ta ustawa i wprowadzą licencje na tłumaczenie ludziom korwina...

To jest żart skierowany w wolnościowych wyborców korwina i ich tłumaczeń tego wyboru a nie korwina, ale tego też chyba nie zrozumiałeś.