Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi proszę z punktu widzenia faceta czy nie przesadzam.
Mój chłopak był teraz na imprezie integracyjnej, obowiązkowej. Zadzwonił do mnie dzisiaj i powiedział, że mam wspaniałego chłopaka ponieważ wczoraj przysiadły się do niego dwie laski, proponowały mu seks, całowały po szyi, a on im odmówił ponieważ mnie kocha.
Mam mieszane uczucia, na jedno cieszę się, że nic się nie stało, ale na drugie nie wyobrażam sobie pozwolić na takim wyjeździe jakiemuś obcemu facetowi całować się po szyi i jeszcze być zadowoloną z tego, że się powstrzymałam od pójścia z nim do łóżka .... Dzisiaj chłopak wraca, a mi się robi niedobrze na samą myśl o tej sytuacji. Wiem, że powinnam się cieszyć że jest ze mną szczery, ale sama nie wiem czy nie wolałabym żeby mi tego nie mówił.
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
@KarmazynowyAstrofizyk: No ja osobiście wolałabym wierzyć, że mój facet nie pójdzie z dwiema obcymi szmulami do łóżka, bo nie chciałby:
- stracić nerki,
- dostać hiv,
- dowiedzieć się na koniec, że ta przyjemność to 100 euro kosztowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nie tylko dlatego że tak bardzo kocha swoją kobietę, a w innym wypadku by uczestniczył w figurach geometrycznych z obcymi ludźmi ¯\_(ツ)_/¯. No szanujmy
OP: @oslin to nie było w tańcu, nie dopytywałam się, bo nie chce rozmawiać o takich rzeczach przez telefon, bardziej zrozumiałam że to było na kanapie, i siedziały po jego obu stronach. A jeśli chodzi o moją reakcje to jeszcze nie zareagowałam w stosunku do niego w żaden negatywny sposób, powiedziałam tylko że cieszę się że tak postąpił

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua