Wpis z mikrobloga

Podziele się z Wami listą artystów z gatunku rap/trap i wszystkiego, co z nim powiązane, których słuchałem bądź słucham. Moi ulubieńcy/byli ulubieńcy tj. najczęściej słuchani są kursywą. Pominąłem artystów, których słyszałem raz jakąs płytę, albo jeden/dwa kawałki które mi weszły, bo byłoby tego ponad drugie tyle:
2Pac, 21 Savage, 50 Cent, 6ix9ine, Above The Law, Akon, ASAP Rocky, Big Punisher, Biz Markie, Bliss N Eso, Cashis, Chief Keef, Cypress Hill, Desiigner, DJ Quik, DMX, Dope D.O.D, Dr. Dre, Drake, Eminem, Eric B, Fetty Wap, Future, Gang Starr, Geto Boys, Global Dan, Group Home, Gucci Mane, Havoc, Hilltop Hoods, Hopsin, Ice Cube, Illy, J Dilla, Jay-Z, Joell Ortiz, Joey Badass, Juice Wrld, Kayne West, Kendrick Lamar, Kerser, Kevin Gates, Kid Cudi, Killer Mike, L.O.C, Lil Baby, Lil Mosey, Lil Skies, Lil Uzi Vert, Lil Wayne, Lil Xan, Machine Gun Kelly, Main Attrakionz, Masta Ace, MC Ren, Method Man, Mind Over Matter, Mobb Deep, Mos Def, N.W.A, Nas, Nate Dogg, Necro, O.T. Genesis, Polo G, Post Malone, Prodigy of Mobb Deep, Polo G, Proof, Puff Daddy, Rae Sremmurd, Rakim, Rhyme Asylum, Rick Ross, Rich Brian, Royce Da 5'9, Schoolboy Q, Seth Sentry, Skinnyfromthe9, Slick Rick, Slum Village, Snoop Dogg, South Central Cartel, Statik Selektah, Swollen Members, T.I, The Game, Token, Travis Scott, Trippie Redd, Tyga, XXXTentacion, YelaWolf, Yella Beezy, YBN Nahmir, YNW Melly, Young Jeezy
#przegryw #muzyka #chwalesie #rap #czarnuszyrap #australianhiphop #polskirapgowno
  • 9
  • Odpowiedz