Wpis z mikrobloga

do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny reprezentuje w polskiej polityce ludzi o poglądach wolnościowych. Od ponad 20 lat nikogo takiego w polskim sejmie nie było. W zasadzie wszystkie inne poglądy były reprezentowane. Mieliśmy homoseksualistę, transwetytę, komunistów, faszystów, ludzi centrum, katolików i zielonych. Nas jest 2 może 3 procent ale przez debilny (niekonstytucyjny) próg wyborczy naszego reprezentanta nie było. On nic nie zmieni bo 5 czy 13 głosów nic nie daje. Daje nam jednak złudne poczucie, że ten sejm czy cała polityka ma jakikolwiek sens. Wy wybieracie swoich a my swoich. #wybory #polityka
Prawy_Kacper - do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny...

źródło: comment_am0ZF0wjxB8AMuzAT8UwmcKqJ3GOdjss.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: a co ty liczysz że Korwin zgranie 280 mandatów i zmieni konstytucję,
a później obroni ją przed Rosją i Niemcami i będziemy żyli w raju podatkowym? Kto tu jest naiwny. Droga w demokracji jest tylko jedna - w stronę socjalizmu. Można tylko zmieniać tempo. My teraz #!$%@? w podskokach.
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: korwin to debil, więc nie chcę, żeby nic zgarniał.

Raczej chodziło własnie o to, żeby partia taka jak Nowoczesna coś tam obiecywała, skoro musi, dorwała się do władzy a potem łagodnie liberalizowała prawo w dobrym kierunki.

Nowoczesna spadła z rowerka, ale może kiedyś będzie coś na jej wzór.
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: Jak można uważać się za wolnościowca i szanować Korwina który jedyne czym się zajmował przez ostatnie 30 lat to ośmieszaniem idei wolnościowych tak aby liberalizm kojarzył się z oszołomstwem i rozbijaniem każdej inicjatywy w którą się zaangażował? Jako zdeklarowany zwolennik wolnego rynku pluję na tego pajaca bo nikt w Polsce nie zrobił tyle złego temu środowisku co on. Dodatkowo jego wypowiedzi na temat polityki zagranicznej, Rosji, UE każą podejrzewać że
  • Odpowiedz
Może po prostu jest was tak mało, że szkoda miejsca w Sejmie i zawracania głowy. Bez złośliwości to piszę. Po prostu jeżeli 2/100 osoby mają poglądy Korwina, to raczej teudno dla tak małej reprezentacji organizować w Semmie jakieś atrakcje...


@noitakto: to akurat bzdura, mniejszości (w słowniku Korwina "dewiacje") powinny być reprezentowane w parlamencie. Więc nawet tacy dewianci, jak zwolennicy Korwina, powinni mieć swoje miejsce w Sejmie.
  • Odpowiedz
Nowoczesna jedyny jaki pogląd reprezentowała to taki by wygrać wybory i wprowadzić ludzi platformy. Oni 500 plus poparli.


@Prawy_Kacper: @MsChokesondick: Prostuję to kłamstwo. Nowoczesna była jedynym klubem, który w całości był przeciwny projektowi 500+. Widzę, że niektórzy naprawdę dali sobie wmówić, że korwin jest jedynym liberałem gospodarczym na świecie.
waltgunner - > Nowoczesna jedyny jaki pogląd reprezentowała to taki by wygrać wybory ...

źródło: comment_royEf1Ylvn1nZjPu3SXqPNYTPC1ZLcdc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ech panowie panowie, jeszcze się nie nauczyliście? Dla konserw wolność wyraża się jednym zdaniem "Mogę robić, co mi się podoba, inni też mogą robić, co mi się podoba". I Korwin i cała reszta bandy się w to wpisuje, więc to wolnościowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper:

Nowoczesna jedyny jaki pogląd reprezentowała to taki by wygrać wybory i wprowadzić ludzi platformy. Oni 500 plus poparli.


Parafrazując Korwina, kuce mają gwóźdź wbity w mózg. Nowoczesna głosowała przeciwko 500 plus młotku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prawy_Kacper: nareszcie przegrywy mają własną partie w sejmie. Teraz bedziemy sluchali redpillowskich guwnoburzy kręconych przez kucy, którzy spędzili dzieciństwo w internecie. Korwin sam by cipki w życiu nie zawąchał gdyby nie spadek jaki otrzymał po rodzinie
  • Odpowiedz