Wpis z mikrobloga

Słuchajcie! Zakładam wykopowy klub miłośników Dafa. Co Wy na to? W końcu to wspaniałe wozy robocze, którym można ufać. Mam nawet już nazwę dla tego stowarzyszenia:

DAF - Ufam, Pracuję Ciężko i Ambitnie.

W skrócie DUPCIA.

Jako ojciec założyciel DUPCIA'i pobieram wpisowe w ilości dwóch browarów. Ale nie jakaś lipa, tylko takie z wyższej półeczki, typu Żuber w szkle!

Alternatywnie można wysłać zdjęcie rentgenowskie zwichnietych kolan od wchodzenia po tych dziwnych schodkach. Albo film jak przychrzaniliscie w latarnię bo się wam wybierak skrzyni biegów pomylił z pokrętłem siły nawiewu.

#zycietruckera #daf #ciezarowki

  • 27
@Maciek5000 jest kurła lepszy od Scani R tfuuu nextgena. Lepszy do mieszkania, bo może nie do jazdy.

Teraz miałem okazję przesiąść się z next gena do "starej" bezpośrednio i zauważyłem ta mityczna "przepaść" w komforcie. Ale potem wsiadłem w DAFa i jest połowę ciszej. I to są bardzo wiarygodne wrażenia bo przesiadałem się bezpośrednio po tych trzech autach. DAF nie jest zły, tylko trochę #!$%@?. Takie mam wrażenie po tych paru dniach.
@Krolowa_z_wielkopolski ja mam wyraźnie inny materac od Twojego i mam wrażenie takie prawdziwego: WOW, NIE CHCE WSTAWAĆ.

@ameliniowyguzik zawsze MANy mi się kojarzyły z taką samoróbka, co w połowie pracy krltos przestał ja robić. I jest sześcienna kabina z prostych blach na gołej ramie xD

Ale pojeździłem kilka dni gościnnie u takiego Tadka, tylko wersja taką, uuuuu, co się da zaznaczyć to Tadziu zaznaczył jak brał. Tak więc PS4 podłączone do TV