Wpis z mikrobloga

@BomBom dzięki tym zasiłkom mogę przynajmniej studiować kierunek przydatny dla gospodarki, gdyby nie pomoc od państwa przez nieudacznych rodziców nie mógłbym sobie pozwolić na studiowanie dzienne, które jest coś warte w odróżnieniu od zaocznego,tylko lecieć do byle jakiej pierwszej roboty.A tak przynajmniej państwo we mnie zainwestowało i mogę przez to się przydać w sektorze technologicznym.A egoistów i ideologów niech dupa piecze i niech płaczą, że za ich pieniądze
@loxapine: ze swoją matura dostałbym się na dzienne.
Studiuje zaocznie i jestem przedstawicielem handlowym.
Wyciągam około 3k.
Jak ktoś jest ogarnięty to nie idzie do pierwszej lepszej roboty i nie musi się szczycić że studiuje na politechnice. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiejsi studenci prawa to studenci politechniki xD

Jarosław Kaczyński ze swoich prywatnych pieniędzy ci płaci ? Co on zrobił że dzięki PIS masz kasę?
@loxapine: Powinno się obciąć wszystkie socjale tak o 70% a za oszczędzony hajs zainwestować w służbe zdrowia i emerytury , kogo obchodzą jakieś studenciaki państwo nie ma z nich pożytku tylko wydatki , i tak będziesz #!$%@?ć w MC donaldzie za 2k netto pasożycie
@BomBom: Prawo i Sprawiedliwosc jest właśnie lewacką partią.xD
Podniesienie płacy minimalnej, pincet na dziecioka, zabieranie zaradnym bogatym żeby dać socjal biednym, wprowadzenie 33 nowych podatków..
No #!$%@?, jeśli dla was takie turbopatriotyczne pierdu pierdu jest oznaką prawicy to gratuluję xD
@Nick12 wiadomo, że płaci mi z podatków innych obywateli, ale ta inwestycja się zwróci gdy pójdę do porządnej pracy.Sam gdy bym pracował to nie miałbym nic przeciwko wspomaganiu, powtarzam wspomaganiu a nie bezmyślnym rozdawnictwie dla ludzi.
@KierownikChoroszczy Od tej ideologii łeb ci wypralo. Gospodarka potrzebuje specjalistów w konkretnych dziedzinach, a ja się w tym szkolę. Tymi populizmami i szczekaniem możesz sobie dupę podetrzeć.
@loxapine: No kurde teraz strasznie jest ciężko znaleźć osobę która zrobi dobrego McMuffina ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno teraz sprowadza się ludzi zza granicy . Jedynym plusem studiów będzie to że nie wezmą ciebie do wojaka
@loxapine: Ale właśnie to co robi PIS to bezmyślne rozdawanie pieniędzy każdemu kto ma bombelka, dzieki emu że mamy jeszcze dobra koniunkture gospodarczą i polskie firmy jako tako mają się dobrze.
Robią to też głównie po to żeby kupić wasze głosy i kraść jeszcze więcej pieniędzy obsadzając swoich ludzi w sądach, spółkach skarbu państwa, telewizji itd.
Dzięki przyzwoleniu ciemnej masy bo pinondze dajo
@Nick12 żeby nie było to nie popieram pisu i na nich nie glosowalem, wyraziłem tylko swoją opinię, że lekki socjal mi pomógł i dzięki temu zwróci sie to państwu.Fakt, 500+ na każde dziecko to jest jakaś porażka, dla każdego bez wyjątku nawet nie uwzględniając przychodów
wyraziłem tylko swoją opinię, że lekki socjal mi pomógł i dzięki temu zwróci sie to państwu.


@loxapine: Naprawdę tylko opinię? Ja wyczytałem coś takiego:

nie zesraj się, i lec grzecznie do roboty żeby płacić podatki na moje zasiłki, podczlowieku :)


:)