Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: nie interesują mnie achievementy, a grą się bardzo delektuje i nie lecę na szybko, więc może będzie ponad 60 godzin, a jak nie bede zaspokojny to najwyzej nowa postac zrobie :D

@DoktorPlagi: @RandomowyMetal: a orientujecie się czy w co-opie localnym (split screen) wrogowie się skalują do średniej poziomów? bo czasami z synem pogrywam, ale on dalej ma 7lvl a ja już 15, nie wiem czy lepiej sobie zrobić
@nielegalny_imigrant jeżeli chcesz być ultimate carry to Salvador, a i przy okazji jak mały nie umie strzelać to wyspekuj mu mechro pod anarchy. A sal jest niezabijalny jak mu znajdziesz unkempt harolda i grog nozzle. Możesz po prostu stać, trzymać trigery i stać
@nielegalny_imigrant: z kumplem mamy już nabite koło 100h i dalej się dobrze bawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) kumpel jest mechro na elementale i mi asystuje tymi efektami, a ja jako zer0 #!$%@? mieczykiem - fajna synergia z tego wychodzi :)
@nielegalny_imigrant: dropimy sobie te lepsze bronie, kompletujemy ekwipunek pod siebie - potem jeszcze planujemy zrobic wszystkich raid bossow :) no i celujemy w max level, misje to juz w zasadzie na pamiec znamy xd
@nielegalny_imigrant: bossowie, którzy są o wiele silniejsi niż Ci zwykli z np. głównego wątku fabularnego. Ogólnie to powinno się ich załatwiać w cztery osoby, ale nawet samemu da rade tylko jest to cholernie trudne. Lecą z nich najlepsze itemki :)