Wpis z mikrobloga

Ja tam się ciesze ze wygrał PiS, po pierwsze mój głos wygrał, po 2gie dali młodym ulgę w postaci braku dochodowego, a ze jestem na zleceniowce to teraz nie płace żadnych podatkow bo jeszcze się ucze, ciesze się również ze jakaś partia była w stanie realnie pomoc mojej ukochanej babci która za 13 emerytura mogła kupić sobie potrzebne jej leki, oddałem swój głos na PiS tez dla niej, mówicie se co chcecie ale jak się zastanawiacie jakie osoby głosują na PiS? No to właśnie takie jak ja
#wybory #pis
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WyyMiatacz2004pl:
Babcia ma taki dobrobyt, że musi dostawać zapomogę, żeby przeżyć. Gimba ma tak wspaniale, że przez dwa lata nie zapłaci kilku stówek, a potem zapłaci za tą ulgę 15 razy.

A że ta babcia czeka w kolejce do lekarza kilka lat, że żywność drożeje lawinowo (bo rolnictwo zostało praktycznie zniszczone), że inflacja realna to ponad 10% to te twoje 500zł z pitu to po przeczytaniu tego posta jest już warte
@WyyMiatacz2004pl: a wiesz, że kiedyś dorośniesz i już się uczyć nie będziesz? Jak cie #!$%@? rzeczywistość to z kolan nie wstaniesz. chyba, że planujesz po szkole od razu otworzyć fabrykę bąbleków. A twoja babcia ze swoją 13 emeryturą będzie czekać 5 lat, żeby dostać się do specjalisty, bo nie może ruszyć nogą, ręką. Krótkowzroczność to największy błąd i głupota dzisiejszego elektoratu.