Wpis z mikrobloga

A ja wam powiem dlaczego w tym kraju nigdy nie będzie normalnie.
Wszyscy (większość młodych) z moich obserwacji robi nagonkę na PIS. Jakieś obrazki ze złymi rzeczami.
Ale #!$%@? dlaczego tylko na PIS? Przecież PO to takie samo gówno, dlaczego nie ma nagonki na oby dwie partie?
I tak to się będzie w kółko kręcić, jak PO przejmie władzę to będzie na nich taka sama nagonka jak na PIS teraz i potem znowu PIS przejmie władzę xD
#wybory
  • 17
@hehenuanek: A najbardziej mnie #!$%@? że ludzie tak szybko zapomnieli o tych aferach PO, tych taśmach, jak mozna na nich zagłosować po tym wszystkim?
Zmienili nazwę na koalicja i debile głosują, w tym niestety moja babcia bo nie wiedziała że to PO, no ale to prosta kobieta ze wsi :/
@wieszjo: to jest oczywiście Twoja opinia, nie jestem fanem PO by teraz wchodzić w polemikę i Cię przekonywać. Niemniej PO nigdy nie odwalało takich rzeczy w kwestii sądownictwa, praworządności, mediów publicznych, etc, jakie odwaliła obecna władza.
@ambereyed: Z mediami się zgadzam, ale też nie miało takiej potrzeby, bo resztę miało po swojej stronie, TVN kłamał na potęgę. I oczywiście to co teraz robi pis jest złe, ale jestem w stanie to zrozumieć, gdyby wszystkie media w kraju były obiektywne to by raczej tak nie manipulowali.
@wieszjo: widzę jednak pewną różnicę między stacją bądź co bądź komercyjną, a stacją publiczną, której cele i misja regulowane są ustawą, a działalność finansowana ze środków publicznych, czyli po prostu z naszych podatków.
@ambereyed: Wiem i masz słuszną rację, ale jeśli jest taka nagonka na kogoś jestem w stanie przymknąć oko na to aby były szanse wyrównane. A poza tym TVP za PO nie było idealne, ale wiadomo że w mniejszym stopniu manipulowało, ale tez nie musiało w większym bo miało też inne media.
Teraz TVP jest mocno na piedestale ponieważ znacząco odbiega narracją od innych, a gdy było PO to wszyscy mówili to