Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę to, że decydujące w Polskiej polityce będzie odejście z niej dwóch person. Kaczyńskiego i .... Korwina. Kiedy Kaczyński odejdzie to zacznie się gra o tron i będzie jak w PO po odejściu Tuska. Będzie bitwa o stołki i różne koalicje. Ciężko im będzie to wszystko utrzymać, patrząc ile tam jest osób czających się na ten główny stołek.Do tego kto wie czy wtedy nie wróci na białym koniu właśnie Tusk, który zjednoczy ta beznadziejna główna opozycję.
Co do Korwina. On może i ma dużo ciekawych ekonomicznych pomysłów, ale jest oszołomem i odstrasza ogromny elektorat. Kto wie czy po jego odejściu ktoś z młodych wolnościowców nie przejmie schedy i nie zjednoczy zarówno osób liberalnych gospodarczo, ale też tych mniej konserwatywnych swiatopoglodowo. A jednak wśród młodych jest mnóstwo takich osób, ale wiele z nich nawet nie chodzi teraz na wybory. #polityka #konfederacja #wybory #januszowanieopolityce
  • 1
@maxwol: No ja szczerze powiedziawszy byłbym skłonny oddać głos na konferencje ale jak słyszałem Korwina w debacie jak mówił o "homosiach" i że geje mu się "ze słowem na G kojarzą" to aż mi ręce opadły