Wpis z mikrobloga

Mirunie, czy posiadając Al Haramain L'aventure jest sens kupować Armaf Club de Nuit Intese?
Czy one nie są zbyt do siebie podobne? Nie znam Armafa, dlatego pytam tych z was co mają oba
#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
@vizori: L'aventure mi nawet siedzi, dużo cytrusów, a je lubię, do tego bardzo dobre parametry, ale widzę że dużo osób chwali Amrafa. Aczkolwiek, również polecany Encre Noire, nie leży mi wogóle
  • Odpowiedz
@sengl: Encre Noire to zupełnie inna kategoria zapachowa, nie ma co się dziwić że Ci nie leży. L'Aventure i Armaf to z kolei zapachy niemalże identyczne bo są klonami Aventusa, największa różnica jest w parametrach i tutaj zdecydowanie wygrywa CDNI.
  • Odpowiedz
  • 2
@sengl mam laventure i CDNI. Dla mnie te zapachy są podobne ale pierwszy jest bardziej cytrusowy. Parametry wszyscy mówią, że lepsze w CDNI a u mnie jest odwrotnie. CDNI marnie siedzi a laventure bardzo długo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sengl: posiadam L'Aventure i CDNI i mam tak samo jak @Machas napisał ze Al Haramain ma lepsze parametry.
Najwięcej komplementów z mojej skromnej kolekcji właśnie zdobył L'Aventure więc mogę śmiało polecić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sengl: mam Armafa z końcówki 2017, spokojnie wytrzymuje cały dzień, L'aventure testowałem nadgarstkowo, trzymał się przeciętnie.
  • Odpowiedz