Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciła mi wiara w ludzi. Idę sobie miastem i chcąc niechcąc usłyszałem rozmowę dwóch dziadków o wyborach. Mówili mniej więcej :
- A pan panie Tadziu był na wyborach?
- oczywiście że tak, zawsze chodzę
- i co pan uważa?
- A ja osobiście mam nadzieję że pis nie wygra
- No jak wygra to będzie bardzo ciężka sytuacja dla Polski
- Dokładnie, co z tego że dadzą 13 emeryturę jak wszystko w sklepach drożeje...

Dalej panowie rozmawiali o cenach z biedronki itp, ale poprawiło mi to dzień, zwłaszcza po tym co zobaczyłem w lokalu wyborczym
#wybory
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehenuanek: @Szmicer: przepraszam. Żebyśmy się dobrze zrozumieli - smutne jest to że te dziadki nie miały na kogo głosować. Żeby tak z przekonaniem skreślili że są za kimś. O to mi chodziło. Brak wyboru jest smutny. Albo wybór między dżuma a cholera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szmicer: ja ci wierzę, bo byłem jakiś czas temu na rodzinnej imprezie i ku mojemu zaskoczeniu stare ciotki dyskutowały o drożyźnie i potrafiły połączyć to z rozdawnictwem PiSu
@Szmicer Gdzie w tych sklepach coś drożeje? Słucham tego #!$%@?, a jakoś nie zauważyłem żadnego dużego wzrostu cen. Nie, nie popieram PIS, nie głosowałem na nich, nie pobieram żadnych świadczeń typu 500gówno, a jedynie patrzę realnie na to co dzieje się obok mnie, nie widzę znaczących wzrostów cen, proszę mnie poprawić.