Wpis z mikrobloga

Siemka Mirabelki i Mirki mam taki pomysł, że będę tu wrzucać co drugi dzień (albo co jakiś czas ¯\_(ツ)_/¯) produkt do makijażu lub pielęgnacji i będę go oceniać wypisując jego plusy, minusy, działanie bla bla itp. Widzę, że pod tagiem #pokazkosmetyczke mirabelki często pytają się o rady, więc może komuś pomogę.

Poza tym w życiu mi się nudzi, a gówno kontentu nigdy za wiele.

#mirabelkipolecajo #makijaszocenia #makijaz #rozowepaski #kosmetyki #uroda #gownowpis #atencyjnyrozowypasek #pokazkosmetyczke #pielegnacja
  • 5
@makijasz: super pomysł, chętnie poczytam. Będziesz mówić tylko o kosmetykach z naturalnym składem? Znając wykop na pewno znajdzie się kilka natural-freaków co będą wytykały każdy kosmetyk z nie-ich składem co wg mnie może trochę popsuć zabawę ;)
@Albk: Będę wrzucała wszystko co mam i o czym mogę coś sensownego napisać! Przyznam, że jeśli chodzi o kolorowe rzeczy to na pewno nie będą to super naturalne kosmetyki. Jeśli chodzi o pielęgnację to staram się ją wybierać świadomie i zwracać uwagę na skład - ale żadnym ekspertem nie jestem!
Głównie chodzi mi o to żeby stworzyć miejsce gdzie można się wymieniać swoimi opiniami na temat tego jak dany produkt działa