Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@Pix777: Eyyy w ciąży to zdaje się każda zdrowa kobieta pracuje niezależnie od władzy, ale w połogu? Ktoś tu niezłym mitomanem jest... Ha tfu
  • Odpowiedz
  • 9
@zagu i po 15godzin... Nawet w gastro chyba nie miałam takich zmian, a jak się jakaś taka trafiła to nie codziennie. Nawet mi na pielęgniarkę nie pasuje bo one mają zmiany 24h na zmianę wolnym. Więc pani zdecydowanie mitomanka, albo ma własną działalność xd
  • Odpowiedz
  • 3
@Mala_Kozka jeżeli korpo każe ci dymać 15h DZIENNIE to powinno się spotkać z PIPem Czasem są nadgodziny, czasem nawet są niepłatne ale w zamian jest dzień wolny, więc nie pracujesz 15h cały czas. Często możesz powiedzieć że nie robisz nadgodzin i już i tak naprawdę nikt z tym nie robi problemu, tylko pracownicy boją się odmówić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mala_Kozka to wtedy jest to własna działalność. Wtedy nigdzie nie twierdziłam, że to nie mozliwe. tak jak napisałam wyżej "mitomanka, albo ma własną działalność". Więc nie wiem skąd ta dyskusja w ogóle
  • Odpowiedz
  • 1
@Mala_Kozka nie jestem zdziwiona praca 15h dziennie na działalności gospodarczej (patrz post pierwszy) i nigdy nie byłam, więc nie wiem co tu jest do prostowania. Zwłaszcza, że żyje z chodzącym na to przykładem
  • Odpowiedz
@Pix777 to jest właśnie problem w Polsce - brak zrozumienia dla drugiego czlowieka. Możesz wiedzieć, że to złe myślenie, ja też bym wygrana innej partii niż rządząca przyjął z wielką radością ale rozumiem tą kobietę. Ona w pewnym momencie swojego życia miała mega pod górkę, harowała po te 15 godzin, a teraz - z tego czy z innego powodu(pewnie przez 500+) nie musi już tyle pracować. Jest to najgorsze z możliwych rozwiązań,
  • Odpowiedz
Pewnie troll, teraz na każdy tego typu komentarz tak patrzę. Jakby 500zl ha tfu im życie ułożyło. Gdyby podatki były zmniejszone to spokojnie wyrabiała by taka mama pracując np kilka dni w tyg po 4h tak jak np. w Niemczech (a tam mimo cen w euro socjal na dzieciaka jest nie wiele większy jak u nas, nie mówiąc że u nas potrafią łącznie po 4k wyciągać + ciuchy żarcie mieszkanie i nie
  • Odpowiedz