Wpis z mikrobloga

Ukrainka sama się pogrąża i jest z tego jeszcze dumna...Specjalnie Łukasza #!$%@? a później udaje niewinną. Jest wyniosła i zarozumiała. Dużo osób ją tutaj propsuje a ja się zastanawiam czy sami by chcieli mieć kogoś takiego obok siebie. Ja na pewno nie.Może faknie się to ogląda ale gnojenie drugiej osoby bardzo źle świadczy o osobie która to robi a nie odwrotnie. Już Kamil jest pod tym względem dużo lepszy bo przynajmniej ma dystans do siebie a Ance tego brakuje.
#bigbrother
  • 5
@PlatynowyReptalianin: Naprawdę oburzające, jak ta Anna się znęca nad biednym Łukaszem! Absolutnie masz rację, też czułbym się paskudnie, gdyby ktoś mi powiedział, że "mama może być ze mnie dumna", albo że powinienem dawać dobry przykład synowi. Takie skandaliczne słowa mogą padać tylko z ust osoby chorej psychicznie, gorszej od Stalina. #muremzalukaszem
@jordanos: O Lukaszu mam bardzo zle zdanie od samego poczatku.W tym wpisie ocenilem zachowanie Anki.
@jabadabadupka: Niestety nie widzialem poza tym jak sie uruchmil po synu.Moim zdaniem jest glupi po prostu.
@marek-kurek: Rozumiem, ze to sarkazm? Ania sama przyznała w PZ, że #!$%@?ła go specjalnie. A później jakieś smęty Wiktorowi wciskała. Wiktor głupi nie jest to po prostu zwalił na Łukasza, że on taki jest i aby już go