Wpis z mikrobloga

#warthunder
#!$%@? mireczki chyba jestem upośledzony, albo ten Switft F1 to gówno XD
5 gier i żadnego fraga. Każda jedna gra to uptier, każdy cię dogania, jeszcze ci #!$%@?ą rakietą na dowidzenia xD
Do tego wszystkie Air RB powyżej 8.0 są mieszane każde na każdego, super realizm #!$%@? xD

Żeby było śmieszniej, w 6. grze pierwszy frag, mireczek z mojej drużyny w migu-17. Sorki Mireczku, byłem już #!$%@? xD


  • 7
  • Odpowiedz
@przedstawiciel_skrajnego_centrum:
Dlatego nie gram w nic online. Dla człowieka, który odpala grę raz na jakiś czas żeby zabić pół godziny czy godzinę prowadzi to tylko do frustracji. W co nie próbowałem grać to odniosłem wrażenie, że 80% graczy to jakieś pryszczate dzieciaki co siedzą nad ta grą po 10 godzin dziennie.
  • Odpowiedz
@przedstawiciel_skrajnego_centrum:
Tak czy inaczej, nie trafiłem na grę w którą jako było nie było lamus dobrze bym się bawił online. Kampanie SP przechodzę zwykle bez trudu na najwyższym poziomie a odpalenie dowolnego meczu online kończy się K/D na poziomie 1:20. No już nawet w świecie wirtualnym ludzie nie dają mi się dobrze bawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakby mnie bawiła śmierć od czegoś, czego nawet dobrze nie
  • Odpowiedz
@przedstawiciel_skrajnego_centrum: Air RB tak od pół roku do 8 miesięcy to straszny rak. Zero balansu, zero jakiegoś ładu czy składu. Co nie włączę sobie jakiejś bitki lotniczej, to wychodzę #!$%@?. Raz na piętnaście razy się uda coś ciekawego wykręcić, ale szara codzienność jest wręcz przytłaczająca. Poziom n00bstwa i nie ogarniania latania samolotami przekracza ostatnio wszelkie limity. Wchodzą do gry, wymucą z 5 celów naziemnych, szybki head-on i do garażu... I następna...
  • Odpowiedz