Wpis z mikrobloga

Jestem po prostu roztargniona i to mnie kiedyś zgubi. Jechałam autokarem zastępczym Intercity relacji #lublin - #rzeszow. Mam dużo na głowie i przez to bujałam w obłokach i ja głupia zamiast wsadzić do plecaka kopertę, gdzie miałam bilet, to wsadziłam tam legitkę studencką, kopertę wetknęłam w siedzenie i o tym zapomniałam. Jak jechałam już do domu busem z Rzeszowa, to ogarnęłam, że legitkę zostawilam w autokarze. Dzwoniłam więc na infolinię #intercity, przekierowali mnie do biura rzeczy znalezionych. Tak więc dupa. Dzwonię tu i tam. Znajduje w Internetach numery telefonów do dworca w Lublinie oraz w Rzeszowie. żaden #!$%@? nie działa. Dziś wracam do Lublina, więc jak tylko dojechałam do Rzeszowa, od razu uderzam na dworzec i pytam, czy się nie znalazł bilet. No nie znalazł się. Pytam u kierowcy. Mówił że jeździ wolnym Lublin-Rzeszów, a Rzeszów-Lublin jedzie pospiesznym i nic nie wie. No dobra. To ja jestem w drodze do Lublina i ostatnia nadzieja w pójściu na dworzec w Lublinie i dopytanie się, czy tam czasem na mnie legitka nie czeka. Nadzieja umiera jako ostatnia, ale jeszcze liczę na to, że legitkę jakoś odzyskam, choć coraz mocniej w to wątpię.
Ciąg dalszy nastąpi wkrótce.
#zalesie #smutnazaba #logikarozowychpaskow #studbaza
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@CordellWalker tam jest PESEL, nr albumu i adres zameldowania. Dlatego mi też zależy na odzyskaniu legitki. Kredytu na mnie nikt nie weźmie, zdolności nie mam. Ale to jest kurde dokument i zdecydowanie wolę go odzyskać. Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy.
  • Odpowiedz
przede wszystkim dziekanat i weź potwierdzenie zgłoszenia żebyś miała kwita w razie w, jeżeli nie odzyskasz jej w lublinie to polecam zrobić to w pierwszy możliwy dzień

  • Odpowiedz
  • 2
@CordellWalker wiadomix. Jutro od razu #!$%@? do dziekanatu, taki już dawno miałam zamiar, bo muszę sobie tak czy tak nowy wyrobić. A jak stary się znajdzie, to oddam tylko nowy po obronie i będzie to sytuacja win-win
  • Odpowiedz
  • 0
@ririsu12 szykuj sie na polecony od komornika lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) prawdopodobnie ktos wziął i wywalił do śmieci ale lepiej to zgłoś bo szkoda dobrej dziewczyny w pace
  • Odpowiedz
  • 1
@maxriv not yet. Jednak sprawę zgłosiłam do biura Intercity w Lublinie, jeszcze się przejdę do dziekanatu. A nuz widelec ktoś tam na wydział odda
  • Odpowiedz