Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Jeny jaka Iza Krzan jest śliczna. Ostatnio tytuł miss otrzymują coraz lepsze szmule. Jestem chłodnym #!$%@?, ale lubię czasem odpalić #kolofortuny i napawać się pięknem pani Izy. Ta gracja z jaką się porusza i nietuzinkowa uroda, która potrafi zakłuć serduszko każdego zdrowego faceta. Całokształt który sobą prezentuje to coś o co warto walczyć. Zazdroszczę chadowi, który ma okazję bolcować najdroższą Izę. O rany co ja bym dał za możliwość włożenia w nią penisa. Wyobraźcie sobie poranek gdy budzisz się w łóżku koło pani miss i masz robioną gałe a potem ściera kropelki spermy delikatnym paluszkiem z pięknych warg, śmiejąc się do ciebie zalotnie. Zapłodnić taką kobietę i wiedzieć że twój penis into cipuszka doprowadził do pojawienia się nowego życia w jej drogach rodnych jest bankowo uczuciem 11/10. Ehh dla Chada to, niestety. Całkowite przeciwieństwo #p0lka

#przegryw #seks #rozowepaski #chad #ladnapani
R.....r - Jeny jaka Iza Krzan jest śliczna. Ostatnio tytuł miss otrzymują coraz lepsz...

źródło: comment_sCInRmjVChvSfa4Vrk9BFhBYxfgvAV4e.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Riczler: Co Ty #!$%@?, ja jej w ogole nie trawie jest w #!$%@? sztuczna w tym programie.. jeśli chodzi o urode to aż taka petarda to ona nie jest...
  • Odpowiedz