Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@James_Watt: I zamontowanie szafek w kuchni w bloku z wielkiej płyty zamieniało się w tygodniową popijawę ze szwagrem. 15 min wiercenia, 15 min chłodzenia i tak 4 razy na jedną dziurę.
Taka to była technologia.

  • Odpowiedz
@xxx12321_new: Taa, pamiętam te remonty sąsiadów, wieczne wiercenie, a pewnie tylko kilka dziur musieli zrobić.
Teraz dłużej mi zajmuje wyjęcie Makity z pudła i założenie wiertła, niż wiercenie...
  • Odpowiedz
@Sicoretti: Wiem. Z jednej strony kocham moją młotowiertarkę. Z drugiej jednak strony wierci tak wściekle szybko, że nie mam czasu nacieszyć się dobrym borowaniem :(

8 otworów fi12? Dłużej zaznaczam miejsca niż wiercę w żelbetonie.
  • Odpowiedz
  • 873
@James_Watt I urywała ręce, bo nie miała sprzęgła. A stawy to były wybite aż do kolan bo nie było żadnej amortyzacji udaru. Taka to była super technologia. Jakie to jest śmieszne jak wychwala się pod niebiosa stare urządzenia.
  • Odpowiedz
Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła.

W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.

A w Polsce? Pożyczasz trzydziestokilową wiertarę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu, pijesz jednego
  • Odpowiedz
I urywała ręce, bo nie miała sprzęgła. A stawy to były wybite aż do kolan bo nie było żadnej amortyzacji udaru. Taka to była super technologia. Jakie to jest śmieszne jak wychwala się pod niebiosa stare urządzenia.


@KYK_: kurła bo tyraz to ci mlodzi by kcieli zeby wiertarka sama dziury wierciła, my robili takimi i zyjemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz