Wpis z mikrobloga

Polecam tego wykopowicza!

Dotarła moja nagroda z konkursu @SAVIO_multimedia i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że okaże się takim wszechstronnym gadżetem.

Pomijając już podświetlenie we wszystkich kolorach tęczy i wypasiony design, dopiero po rozpakowaniu paczuszki dotarło do mnie jak mały i poręczny jest ten klawiaturko-myszko-gamepad. Idealnie nadawałby się do cichego podłączenia na przerwie do portu USB i trollowania osoby robiącej np. jakąś prezentację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym bardziej, że nie ma do tego żadnych dodatkowych sterowników czy software'u wymaganych do sparowania kontrolera z urządzeniem. To u góry w środku to gładzidełko, którego można używać jako myszki, a z tyłu są nawet przyciski jak w rasowym game padzie.

Dla tych, którzy dotarli do końca tekstu mam małe #rozdajo - w ramach wdzięczności za poprawienie mi humoru przez Savio, może komuś też go poprawię gdy wygra ode mnie kodzik rabatowy na 15 zł w Pyszne.

Zasady są proste:

- wśród plusujących ten wpis jeden szczęśliwiec lub szczęśliwica dziś wieczorem otrzyma kod*

#rozdajo #pysznepl #pyszne #technologia #komputery #konkurs

_______

* kod ma termin wykorzystania do 15.10.2019 i min. wartość zamówienia 40 zł.
Pobierz Rimfire - Polecam tego wykopowicza!

Dotarła moja nagroda z konkursu @SAVIO_multime...
źródło: comment_6nbat2URyUfyABTCBRui0yCZ4IDmP8wv.jpg
  • 69
@Szarobury_drut_kolczasty: jak na bordo to dziwimy się, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W skrócie: Savio to marka własna - https://www.savio.net.pl/marka-savio/ tutaj masz opisaną całość, ale zacytujemy:

W 2011r. Elmak utworzył nowy oddział firmy, zajmujący się wprowadzaniem na rynek i rozwojem marki Savio, pod którą sprzedawane są akcesoria elektroniczne produkowane zgodnie z wymogami firmy przez wyselekcjonowanych dostawców. Dzięki współpracy obydwu działów i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SAVIO_multimedia: spoko, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A gdybym miał wybrać między 02 lub 03 (kolor podświetlenia nie ma znaczenia, to którą polecacie? Piszecie że różnią się delikatnie elektroniką, więc która wg Was byłaby lepszym zakupem? Oczywiście pomijając kolor podświetlenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SAVIO_multimedia: czyli dla użytkownika, dla którego kolor podświetlenia nie ma znaczenia obie klawiatury będą niejako identyczne (będą miały taką samą jakość, działanie itp.)? Bo nie wiem czy sens dopłacać za RGB, skoro i tak, jeśli będę używał podświetlenia, to najbardziej neutralnego.