Wpis z mikrobloga

Polecam tego wykopowicza!

Dotarła moja nagroda z konkursu @SAVIO_multimedia i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że okaże się takim wszechstronnym gadżetem.

Pomijając już podświetlenie we wszystkich kolorach tęczy i wypasiony design, dopiero po rozpakowaniu paczuszki dotarło do mnie jak mały i poręczny jest ten klawiaturko-myszko-gamepad. Idealnie nadawałby się do cichego podłączenia na przerwie do portu USB i trollowania osoby robiącej np. jakąś prezentację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym bardziej, że nie ma do tego żadnych dodatkowych sterowników czy software'u wymaganych do sparowania kontrolera z urządzeniem. To u góry w środku to gładzidełko, którego można używać jako myszki, a z tyłu są nawet przyciski jak w rasowym game padzie.

Dla tych, którzy dotarli do końca tekstu mam małe #rozdajo - w ramach wdzięczności za poprawienie mi humoru przez Savio, może komuś też go poprawię gdy wygra ode mnie kodzik rabatowy na 15 zł w Pyszne.

Zasady są proste:

- wśród plusujących ten wpis jeden szczęśliwiec lub szczęśliwica dziś wieczorem otrzyma kod*

#rozdajo #pysznepl #pyszne #technologia #komputery #konkurs

_______

* kod ma termin wykorzystania do 15.10.2019 i min. wartość zamówienia 40 zł.
Pobierz Rimfire - Polecam tego wykopowicza!

Dotarła moja nagroda z konkursu @SAVIO_multime...
źródło: comment_6nbat2URyUfyABTCBRui0yCZ4IDmP8wv.jpg
  • 69