Wpis z mikrobloga

@piksel169: Kibel jak kibel, nie wygląda najgorzej… a strach nie jest siadać tylko na własnym, domowym i tym jedynym

Teraz pytanie, wrzuciłeś jako ciekawostkę, czy masz do kogoś pretensje. Bo jeśli to drugie, to chyba prędzej do użytkowników niż do samego MPK
@piksel169: Każdy nieautoryzowany sedes powinien być używany bezstykowo, takie prawo ograniczonego zaufania.

Napis po to, żeby nie ukradli (może został ze starszych lat, w imię starych zwyczajów, chociaż niekoniecznie). @hesus: napis z tyłu nie spełniałby funkcji, byłby wyraźnie widoczny dopiero po wyrwaniu. To odrobinę za późno.
@HorribileDictu: Kultywuję tradycję łódzkiej komunikacji miejskiej, nie tylko sprzedając bilety, ale, jako członek KMST, opowiadając ludziom o historii Łodzi i jej tramwajów. Ponadto wnoszę staruszki, psy i wózki, pilnuję by ludzie nie śmiecili, żule nie wchodziły, otwieram stare, siermiężne drzwi, wychodzę po ludzi na przystanek. Przez 12 godzin co tydzień, dwa tygodnie. Serdecznie zapraszam ;)
@piksel169: Niestety do Łodzi mam daleko, ale bardzo mi się podobała przejażdżka takim tramwajem na linii turystycznej w Poznaniu. Można wiedzieć jak tę posadę dostałeś? Bo w sumie też bym chętnie tak pojeździła, jestem przyszłym inżynierem z zacięciem historycznym B-)
@HorribileDictu: Jestem członkiem Klubu Miłośników Starych Tramwajów. Nasz klub był pomysłodawcą projektu, sprawuje główną pieczę nad tym projektem. Członkowie klubu są konduktorami. Działam na podstawie umowy o wolontariat ;)