Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Polecam pakiet #luxmed ludziom, którzy lubią umawiać wizyty przez formularz reklamacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak, nie mogłam umówić wizyty ani przez ciągłe sprawdzanie portalu, ani infolinię, więc napisałam przez formularz i w końcu mi ją dali xD)
#wroclaw #prywatnaopiekamedyczna #zdrowie
  • 10
  • Odpowiedz
@azetka: podobnie. Nasprzedawali tych abonamentów, a teraz nie są w stanie tego obsłużyć. Do dentysty się czeka >1miesiąc i trzeba tak polować, endokrynolog? zapomnij, chyba, że masz farta i siedzisz na appce non-stop. To jest iluzja dostępności.
  • Odpowiedz
@azetka: Zawsze jest opcja infolinia + hasło "Bo w umowie mam zapisane, że do specjalisty X będę czekał 24h/48h/72h". Wtedy magicznie się miejsce znajduje, ale nie masz wpływu na godzinę i placówkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raphau: tutaj miałam trochę inną sytuację, chciałam iść na wizytę kontrolną do danego lekarza, obiecywali trzy razy że oddzwonią i nie oddzwaniali :D
  • Odpowiedz
myślisz, że w Medicover jest lepiej?


@Brother_of_Steel: Obawiam się że nie, generalnie wszystkie 4 duże firmy medyczne tzn. luxmed medicover, enelmed i polmed maja takie same kolejki. Wynika to z umasowienia prywatnych ubezpieczeń, to już nie jest elitarny luksus tylko standard w prawie każdej firmie.

dlaczego ludzie przed czterdziestką wykupują abonamenty do prywatnych przychodni? Przecież w zasadzie w takim wieku się nie choruje.


@Little_Juice: Przecież nic nie trzeba
  • Odpowiedz