Wpis z mikrobloga

@hu2jec123: Kiedyś, XX lat temu poproszono mnie bym wsparł lokalnie jednego kandydata w wyborach do Rady Miasta. Ok, bo to akurat był i mój kandydat. Jeden koleś z jego sztabu w ankiecie kto wygra na stronie lokalnej tv użył bota do głosowania. Poparcie i ilość głosów rosła w takim tempie, że dobrze że miałem telefon do właściciela strony na której to było by zdjęli tą ankietę. Zanim do tego doszło kandydat
@maciorqa: Przyszedłem tu rozbić wykopową bańkę, bo widzę, że prawicowi spamerzy już ogłosili zwycięstwo Bosaka, a lewicowi - Zandberga.

Pominę żenadę obu, ale Horała WYPADŁ DOBRZE. Niestety.

Sprawiał wrażenie kompetentengo i merytorycznego jak sypał danymi. To, ze był demagogiem (jak udowodniłą to Leszczyna ładnie punktując go w temacie klimatu) to inna sprawa, ale dla widzów nieobeznanych z polityką na pewno wydawał się sensowny. Był bardzo spokojny i niestety wygrał z Zandbergiem
@elgrecqo: Nieistotne. Sypał "mądrze brzmiacymi rzeczami" i rzeczami wyglądajacymi na konkretne. Poza tym mówisz z pozycji kogoś wiedzącego jak jest, nie z pozycji 85% społeczeństwa. To powód gigantycznego rozdżwięku miedzy wykopem i wynikami wyborów w rzeczywistości.
@elgrecqo: Próbowałem wyciągnąć od wyborców pis ich własne zdanie na temat poglądów i zupełnie mi nie wyszło. Zaspamowałem pytaniami stare babki na grupie FB zrzeszającej pisowców konkretnymi pytaniami o dane, o wnioski z zeszłych lat, wizje na przyszłość i co? A no gówno. Połowa mnie nie zrozumiała o co pytam, bo polska stronk, #tylkopis, #jaroslawkrul i tyle one mają w głowie. Najczęściej uruchamiał się protokół "a bo za peło" jakby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rok_weiler: dowodzi to jednego, że ksiądz Lemański był prorokiem mówiąc iż żeby coś się zmieniło starzy muszą wymrzeć, i tyczy się to nie tylko KK ale i wyborców. Szkoda tylko że robią to swoim dzieciom i wnukom