Wpis z mikrobloga

Kurła lek nasenny zolpidem mnie przeraża, ostatnio 2 dni pod rząd nie mogłem spać i przypomniało mi się, że mam awaryjnie 3 tabletki wspomnianego leku (Nasen). Zarzuciłem to sobie i rano elegancko sobie wstałem.
Pierwsze co musiałem zrobić, to laptopa klientce (wymiana dysku na SSD, aktualizacja na W10 jako czysta instalacja systemu, przewalenie danych na nowy system, dołożenie RAM-u, instalacje niezbędnego softu). Uruchamiam laptopa i patrzę, że notebook ma już Windows 10 zainstalowany na dołożonym dysku SSD, dane zrzucone, a soft zainstalowany... masakra xD A potem jak wchodziłem do łazienki to okazało się, że jest klamka naprawiona xD
#narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
@Dutch: Podczas edytowania skasowałem dwa kluczowe słowa, sprawdź czy nie trafiłeś na wybrakowaną wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten lek nasenny, jak się nie położysz po nim spać, to masz banię podobną do alko, ale straszną amnezję po tym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@myszczur: ja biore zolpi od czasu do czasu i taki protip to brac w razie co pol tabletki bo po calosci wlasnie takie kwiatki sa. Ostatnio czytalam, ze to skutek tego ze cialo jest aktywne ale mozg odbiera to jako sen dlatego wiekszosc rzeczy ktore robisz jest nierejestrowana. Ja czasem mam gastro jak po paleniu rano sie budze i widze spladrowana lodowke xD
  • Odpowiedz
@myszczur: ale, że trzy tabletki na raz wziąłeś? tak zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) potwierdzam to co mówi @eLL_Koza raz, że doraźnie trzeba brać, a dwa, najlepiej brać pół - z tego co kojarzę, mają taki przedziałek i łatwo się przełamują. Ja akurat mam zopiklon, ale zolpidemem mnie kiedyś kumpel poczęstował.
  • Odpowiedz