Wpis z mikrobloga

@MeeF: Bardzo mnie zawsze cieszy podejście, że demokracja jest ok o ile wynik mi się podoba ;D

ma babcia prawo do głosowania to jej wola, pomimo ze ledwo wnuki poznaje - to ma prawo wyborcze
  • Odpowiedz
@MeeF: po co powtarzac te akcje co 4 lata, dawaj od razu babcie i dziadka do obozu koncentracyjnego, przeciez na tym polega demokracja, prawda?
  • Odpowiedz
Czy to nie jest pogwałcenie praw człowieka?
Widać, że lewicowcy muszą uciekać się do takich nieczystych sposobów. I niby jak tacy ludzie mają "naprawić" ten kraj...
  • Odpowiedz
  • 3
@LZBNZ o #!$%@? XD myślałem, że to akcja chowania dowodów starym komuchom xD A to akcja polityczna, ludzi nienawidzących podstaw demokracji xD
  • Odpowiedz
@MeeF: łoo panie szowwy, po prostu widziałem troche ludzie na fejsie wstawiających takie rzeczy i sie powstrzymywałem przed komentowaniem, bo po co gówno ruszać, a tu sobie ulżyłem ;D

3m sie ciepło
  • Odpowiedz
Moja babcia powiedziała, że na pis nie głosuje, że basta z ich rządami. A tą jedną 13 to mogą sobie no... Tam wsadzić. Za to, że pracowała tyle lat to jej się więcej należy i odpowiednia opieka medyczna.. a nie kolejki do lekarzy
  • Odpowiedz
@Ravenuss: A od kiedy "możliwość udziału w pseudo-demokracji dla osób podatnych na manipulacje z ograniczonym dostępem do informacji" jest prawem człowieka?
  • Odpowiedz
@MeeF: ej, a gdyby tak zamiast tego typu akcji partie polityczne mogłyby zacząć sobą coś reprezentować i w naturalny sposób wygrać wybory poprzez większość głosów? taka szalona myśl
  • Odpowiedz
  • 1
@Ravenuss pytanie było jednak tak zadane, że brzmi ogólnie, mimo zwracania się do konkretnej osoby :p
No i kto mi zabroni być cudzym adwokatem? ()
  • Odpowiedz