Wpis z mikrobloga

oby się jak na filmiku nie skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ger47: Chyba czwarty raz to oglądam i za każdym razem płaczę ze śmiechu xD
Mam wrażenie, że oni nie kiszonego, a już zgniłego śledzia próbują #!$%@?ć xDD
  • Odpowiedz
@fronczu: @fizzly: @happy_shroom: Próbowałem 2 tygodnie temu. #!$%@? niemiłosiernie i przy otwieraniu trochę rzygłem (pusty żołądek) ale dałem radę, przeżułem i połknąłem :D Jeszcze mnie wcześniej wzięło jak widziałem zataczającego się kumpla i siorbnąłem soczek xD Kumpel nie dał rady. I ogólnie potem cały dzień mi się tym smrodem odbijało a potem to na lody jeszcze poszedłem i do domu już.
  • Odpowiedz
@fronczu
@fizzly
@Harmonia
@Jebwleb

Pamiętam jak pierwszy brąz miałem z tym styczność, oczywiście naoglądałem się filmików jak ludzie wymiotują itp. I się rozczarowałem, śmierdzi, dość mocno ale spokojnie można zjeść, pewnie całej puszki bez chleba bym nie zjadł ale wcale rzygać się nie chce. Obejrzyjcie sobie Wiesława Wszywkę, jak próbuję te śledzie bez wiedzy co to jest, posmakował, powiedział że słone i tyle.
  • Odpowiedz
@fronczu: ja też mogę przyjechać i zjeść nawet kilka kawałków za stówę. Surstromming jest mocno przereklamowane pod tym względem przez youtuberów robiących ustawki dla wyświetleń. Jeżeli szwagier nie jest ciotą wygra zakład bez problemu.
  • Odpowiedz