Wpis z mikrobloga

Witam. Przypominam, że wykop daje możliwość dodania tylko 10 propozycji, dlatego nie pytajcie mnie gdzie są inne znane i lubiane gry. Dzisiaj jako pierwsza odpada gra Mass Effect, która miała 28.24% głosów i zajmuje 10. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą serię gier.
PS: Czuję się jak z tych memów "Kiedy odwaliłeś taką wykreślankę, że powiadomienia będziesz dostawał do końca życia ( ͡º ͜ʖ͡º)". Na pomysł na tą wykreślankę wpadł @LukasDiesel - dzięki za pomysł!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Przypominam, że wykop daje możliwość dodania tylko 10 propozycj...

źródło: comment_7IrkCqvjagQb1mvIYVgHpFGjWiyKRl2l.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZĄ SERIE GIER:

  • Grand Theft Auto 2.2% (115)
  • Gothic 11.4% (597)
  • Call of Duty 9.8% (514)
  • Assasin Creed 26.6% (1391)
  • Far Cry 14.1% (737)
  • Wiedźmin 4.3% (225)
  • Hereos 5.4% (284)
  • Need for Speed 19.6% (1027)
  • Diablo 6.7% (349)

Oddanych głosów: 5239

  • 72
  • Odpowiedz
@PanBulka #!$%@? z andromedą, zwłaszcza że ludzie którzy ją robili nie mieli z ME nic wspólnego. Trójka to byla jedna z najlepszych gier w jakke w życiu grałem
  • Odpowiedz
@Alasthor: Gry ocenia się też po nostalgii, sam NFS jako seria może nie jest jakiś wybitny ale dla wielu ludzi (w tym dla mnie) NFSU i NFSU2 to był pewnego rodzaju przełom w grach. A Mass effect odpadł, bo jest zwyczajnie najmniej popularny z tej wykreślanki.
  • Odpowiedz
@Linshi4: XD chyba świetną grą to ona była... Jeżeli ocenia się grę przez wszystkie jej części to chyba liczba głosów jak najbardziej zasłużona. To tak jak by nfs miał wygrać tylko że względu na stare części i nostalgię do nich
  • Odpowiedz