Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1 to nie chodzi o to, że jest jakaś sztywna granica. Nie chcę też umniejszać Twoim osiągnięciom, ale po prostu to jest tempo które każdy sprawny fizycznie facet da radę zrobić po kilku przebiezkach.
@WuERA: no już nie przesadzaj, 4:40" to nie truchtanie. Aczkolwiek nie jest to naturalnie sprint.

@Sl_w_k_1: specem nie jestem, ale nie była to zapewne najszybsza dziewczynka na świecie. Ale coś tam biegać potrafi, nie waży za wiele no i poszło.

Ty się nie przejmuj 10 latkami bo mnie 40-kilu latki obiegały na pagórkach, że aż szumiało. Zawsze się znajdzie ktoś lepszy, jak nie na tych zawodach to w mieście obok.
@Sl_w_k_1: po prostu idź na jakiś bieg i zobacz w wynikach który byłeś i to określa kim i gddzie jesteś. Jak jesteś w połowie stawki (a z takim czasem jesteś w pierwszej połowie) to znaczy że jesteś lepszy niż połowa ludzi, którzy biegają i to nie tylko amatorko bo pierwsza dziesiątko to nie są totalni amatorzy ;-). Ja powiem że masz talent bo ja bym chciał mieć taki czas na pierwszych
@Sl_w_k_1 moja granica to :każdy kto biega ode mnie szybciej biega szybko i dobrze, każdy kto biega wolniej jest słaby, chyba że dopiero zaczyna:) a ci co biegają podobnym tempem to spoko ziomy:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BenzoesanSodu: na razie do GEZNO się przygotowuje.
Jak ktoś tu napisał jestem w środku stawki i generalnie mi to odpowiada. Tylko ta dziewczynka mnie zbulwersowała( ͡° ͜ʖ ͡°). Takze potrzebuje być tylko minutę szybszy.
@WuERA: 4:40 stałego tempa na odcinku 5 km nie uzyskuje się po paru przebieżkach, nie przesadzajmy
@Sl_w_k_1: co ciekawe oficjalne rekordy mierzy się na tym odcinku od 2018 roku i obecnie, dla mężczyzn, wynosi on 13:29. Ale podstawowa zasada dla ludzi w naszym wieku to nie gapienie się na rekordy, tylko na tabelkę własnych osiągnięć.Z czasem te wyniki będą lepsze, choć pewnie nie spektakularne. Dobrego biegania :)