Wpis z mikrobloga

EarthX 0.2.8 wydane! (Ai, nowa grafika, nowy system budowania, growy twitterek, newsy, ręczne lądowanie rakietą)

Nie chce mi się pisać pełnego changeloga po Polsku, więc tutaj jest na Steamie: https://steamcommunity.com/games/1069030/announcements/detail/1603769389837844972

W komentarzach opiszę tylko najważniejsze nowe funkcje :D

#earthx #gamedev #gry #tworczoscwlasna no i #spacex #elonmusk (teraz i tak wiele się nie dzieje u SpaceX (w sensie dziś), a aktualizacje wydaję raz na miesiąc, więc chyba mogę użyć tagu xD)
denis-szwarc - EarthX 0.2.8 wydane! (Ai, nowa grafika, nowy system budowania, growy t...

źródło: comment_j9WHyG3JcooQVRXdUyEj87ms99U74RVe.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@vg24_pl: Zalezy czy jestes materialista. Bo wiesz..
Osobie niematerialnej nie zalezy na pieniadzach tylko na szczesciu innych. Dla takiej osoby najwiekszym skarbem jest usmiech innej osoby, a nie pieniadze.
Jesli mi dasz to bede szczesliwy i usmiechniety, chcesz tego? Dla osoby niematerialnej wiekszego skarbu nie ma.
przekonalem mirek?
  • Odpowiedz
Osobie niematerialnej nie zalezy na pieniadzach tylko na szczesciu innych. Dla takiej osoby najwiekszym skarbem jest usmiech innej osoby, a nie pieniadze.


@Brzozq: daj mi ten uśmiech kupując grę xD To serio działa w obie strony panie Mirku. Koniec dyskusji, papa
  • Odpowiedz
@Brzozq: nie przekonałeś. Uśmiech mi nie wystarczy. Możesz np. wpłacić 22zł na biedne kotki i pieski, one będa szczęśliwe, ty dostaniesz odemnie klucz, ja będę szczęśliwy. Dla osoby niematerialnej wiekszego skarbu nie ma. Szczęście kotków i moje. Każdy zadowolony
  • Odpowiedz
@Brzozq: LOL...

@denis-szwarc: no fajnie że rozwijasz projekt. Nie czujesz zmęczenia jeszcze? Ja to muszę robić takie projekty max na 3 miechy bo dłużej to nie mogę patrzeć na te moje twory. Chociaż nie wiem jakby było jakby się cebula zgadzała... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dej mnie tę grę człowieku, mam chory kąkuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio, kupiłem, zobaczę sobie, też bym chciał żeby moją grę ludzie kupowali zamiast pytać o darmową kopię.
  • Odpowiedz
Nie czujesz zmęczenia jeszcze?


@buhubuhu: no co ty :D Fajnie mi się to robi przy takim community (które codziennie się rozrasta); Po prostu czuję, że robię te aktualizacje dla kogoś i ktoś w to gra potem i jakoś tak leci
  • Odpowiedz